Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nepravidelná menštruácia pri hormonálnej antikoncepcii

gabikamicka
1. dec 2014

Ahojte dievčatá viete mi prosimm poradiť...Kedy mam ovulacne dni pri nepravidelnej menstruacii .???

zdena12345
1. dec 2014

nechapem to. vyznam pri hak? ved ta predsa brani ovulacii.
inak sa to da zistit napr meranim bazalnej teploty, charakter hlienu, bolestivost pri ovulacii na vajecniku, nalada...staci poznat svoje telo

gabikamicka
autor
2. dec 2014

Aj keď som nesprávne uzivala HaK ?

zdena12345
2. dec 2014

prave ze popri hak to je vsetko blokovane. vacsinou funguje tak, ze hormony z hak sa spravaju ako treti vajecnik a tie tvoje dva si myslia ze ten druhy zrovna pracuje a oni teda odpocivaju. a ziadna ovulacia teda nie je. pokial nie je fazova alebo ako to nazvat- ze ma rozne kombinacie hormonov v istych intervaloch tak aj telo sa sprava"nenormalne". ak sa neberie hak spravne tak je z toho uz uplny misung a zistit ovulaciu fakt nie je ako- iba ak tie testy.
aj pri nepravidelnej (ak neberiete hak) sa da zistit ovulacia- par dni pred ms- ja mam napr +- 14 dni pred

gabikamicka
autor
2. dec 2014

Ďakujem veru ze misung uz mam stoho

zdena12345
3. dec 2014

ja osobne nie som zastanca hak. bohuzial na vsetky negativa pride vacsina zien uz neskoro . cest vynimkam. uz by som ju nebrala. staci respektovat svoje telo- to som sa naucila a od vtedy nemam problem co je uz 9 rokov. ani som 8 rokov z toho neotehotnela a ked som chcela o 3 mes sa nastastie podarilo🙂

gabikamicka
autor
3. dec 2014

@zdena12345 Krastne no ja sa tiež vykašlem na HAK idem na bio 🙂

betka28
12. dec 2014

Ahoj, keď chceš presne dozvedieť, že kedy máš plodné/neplodné dni, na to môžem odporúčať malého prístroja Cyclotest. Užívam už dosť dlho a v každom mesiaci dostanem presné info o ovulačných dňoch. Som nadmerne spokojná. (viac info na www.antikoncepcia-cyclotest.sk)

gabikamicka
autor
12. dec 2014

betka28 dakujem 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli