Núdzová antikoncepcia

maja0900
20. feb 2023

Ahojte baby poradite mi prosim ! S priatelom sme mali sex avšak nechráneni ! Priatel si nedal pozor bohužial ihned po 1 hodinke som si bola kupit tabletku (nudzovú antikoncepciu). Mohla bi som otehotniet aj ked som ju použila hneď ako to bolo možne? Či mam sa spolahnút na tu tabletku. Každa rada mi pomôže

tosomja
20. feb 2023

@maja0900 vidím, že ani ty si nedávala pozor, ani v škole. A najlepšia rada je, nesexuj bez ochrany, keď nechceš byť tehotná. Keď ti bude meškať, urob test, keď bude negatívny, tehotná nie si, keď bude pozitívny, tabletka nepomohla. A aj antikoncepcia stojí cca 20€ mesačne. Kondómy asi 3€ 🙊

crazy_cat_lady
20. feb 2023

samozrejme, mohla by si.. cim skor sa tabletka po uzije, tym je jej ucinnost vacsia.. ale taktiez to nie je 100%tna zaruka toho, ze zafunguje..

vava_1994
20. feb 2023

Po tejto skusenosti hadam budete mat viac rozumu…

maja0900
autor
20. feb 2023

@vava_1994 jasne toto sa stalo prvý a posledný raz že bez ochrany ale kedže mam neplodne dni a a tabletku som uzila so hodinky nemusela by som byt tehotna 🙂

vava_1994
20. feb 2023

@maja0900 uvidíš, keď si si ju dala do hodiny tak si myslím, že sa niet čoho báť..len to bola riadna bomba hormonov do tela