Núdzová antikoncepcia Postinor 2

gampanka
11. jan 2014

Krasny den prajem,potrebovala by som poradit...Po 34hod,som uzila Postinor2...viem ze najlpesi ucinok ma do12h.,.je to uz cca2 tyzdne po uziti...menzes som mala dostat 12.1, ale prisla 9.1 v noci,a tak rychlo ako prisla aj odisla,vcera a dnes uz len skor spinenie..myslite ze postinor nezabraltak ako mal lebo to moze byt aj z tej tabletky,ze som ms nemala skoro vobec?citim sa ok,nic neboli,sem tam trocha brucho,inak nic....velmi vam dakujem za odpovede

zuzana1291
11. jan 2014

Podla mna je to tym ze Postinor je bordel a mas z neho momentalne len rozhaseny organizmus. Ja som to pouzila raz v zivote a nikdy viac 🙂 Dva dni som vracala, triasla sa a nevedela co so sebou a menzes potom tiez asi dva mesiace haproval. Skus pockat do buduceho mesiaca, snad sa to dovtedy upravi 🙂

elenka6
11. jan 2014

@gampanka budeš to mat teraz rozhadzane po tom postinore,niekedy trva aj par mesiacov kym sa cyklus zas upravi do normalu.

kiki68
13. jan 2014

ja som postinor uzila raz,este ako mlada zaba, proste som sa zlakla,bezala na gyndu a zabral,ale stihla som to do tych 24hodin . Ale telo to pekne rozhadzalo. Potom som este,ale uz starsia mala escapelle a to bolo ok,nespravilo to vobec nic, normalne prisla ms,ani tie pocity po tom neboli nejake divoke. Po postinore som uplne cela ocervenela,co ma zalialo doslova teplo. Musela som si ist na 2 hodky lahnut.