Pharmatex krém - skúsenosti

vavalik
10. mar 2021

Rada by som sa spýtala čo je podľa Vás lepší či krém alebo kapsule ? Poprípade Vaše skúsenosti a či sa dá otehotnieť pri tejto ochrane keď sa používa a partner sa do Vás spraví ?

zuzanamatova123
10. mar 2021

Jednoznačne kapsule len treba počkať chvíľku a potom je to už oka

drugarica
12. mar 2021

@vavalik Všetko ma výhody aj nevýhody. Pri použití krému sa dá ísť rovno na vec, netreba čakať, účinnosť ma až 10 hodín ale treba vždy pri ďalšom styku aplikovať novú dávku (tak isto aj s kapsulami) a navyše pekne vonia, tak levandulovo 🙂 za mňa je to teda určite krém, ešte to aj lepšie kĺže, haha 😄 kapsule majú taký nepríjemný chemický zápach a ani partnerovi nesadli. Taktiež som počula, že niektoré baby mali alergické reakcie aj z krému ale aj z kapsúl :/ Treba skúsiť a sama uvidis čo vám obom sadne najlepšie 🙂 Pýtala som sa aj doktora že aké je riziko a povedal mi, že je lepšie to pre istotu radšej s niečim kombinovať. Ochrana tam je ale neodporúčal by to pokial je častý pohlavný styk a taktiež hlavne počas plodných dni určite aspoň s prerušovanym pohlavným stykom! Niekto sa nebojí, verí tomu a naplno ide ale to by som radšej neriskovala 😉