Pharmatex krém - skúsenosti

kejtriiin
26. jan 2021

Ahojte baby, som pomerne mladá a nerada by som si ničila telo HAK a zároveň nemôžeme s partnerom používať kondómy. Čítala som už veľa o Pharmatex kréme aj pozitívne aj negatívne. Chcela som sa opýtať teda, či tu niektoré z vás majú nejaku skúsenosť? Ako veľmi je spoľahlivý? Pripadne či ho MUSÍMe kombinovať s nejakou inou ochranou alebo sa dá naozaj spoľahnúť že ochráni aj v “plnom nasadení” (haha)
Ďakujem veľmi pekne za odpovede 🙂

addi
27. jan 2021

Ahoj, ja mám skúsenosť a pharmatexom ale s čapíkmi, podľa mňa sú lepšie a viac praktické.. ale keďže bábo ešte fakt neplánujeme, pharmatex pre istotu kombinujeme.. na to "plné nasadenie" by som asi nemala gule 😃

Ak nemôžete používať kondómy, možno by som skúsila pesar? Nemám s ním skúsenosti ale chystám sa ho skúsiť 🙂

chanel_c
27. jan 2021

Ahoj. Mam dobru s skusenost s Pharmatexom kremom, ale kombinujeme ho s prerusovanou sulozou.

alikal
27. jan 2021

my sme krem skusili s muzom raz a uz nikdy! 🙈 muselo sa toho dat dnu hrozne moc, boli sme celi od toho, ale akoze uplne celi, za nas nie, ale vyskusajte, vela zien s tym nema problem

kejtriiin
autor
27. jan 2021

@addi áno áno už som čítala o pesare, odrádza ma to že riziko otehotnenia je vyššie ako pri tomto samotnom pharmatexe 🙈
A keď ste používali tie čipky ako dlho si si ich zavádzala? lebo tiež som sa dočítala že 5 minút ale niektori gynekológovia odporúčajú aj 15 minút pred. no a nebol z toho nejaký “bordel”? lebo niektoré sa sťažovali aj na to 😀

addi
27. jan 2021

@kejtriiin ale pokiaľ viem tak k tomu pesaru sa odporúča aj ten spermicídny gél..teda pokojne ten pharmatex krém.. tak som to myslela že či by to nebolo fajn nakombinovať 🙂
Snažím sa čím skôr. Ale je to asi okolo 10 minút.. len je pravda že my kombinujeme aj s kondómami (máme nepríjemnú skúsenosť ešte zo začiatku vzťahu) takže ten pharmatex máme len takú poistku 😃
Akože ten bordel je a bude aj po tom kréme si myslím. Ale to až po sexe a nie je to nič také strážneho čo by mi prekážalo 🙂 za tú istotu to stojí