Po sexe som zabudla zaviesť krúžok Nuvaring

biba20
15. nov 2016

Stalo sa to niektorej z Vás?
V nedeľu sme krúžok počas sexu vybrali, ale spomenuli sme si naň až po viac ako 6h(max, ochrana je3h.). Späť sme ho radšej nedali, aby neublížil ak by sa za tých pár hodín ujalo nejaké mimi.
Mám počkať na krámy (ak prídu v termíne tak, budúcu stredu) ,spraviť test a môžem krúžok vložiť na novo? Určite som si tak narušila cyklus, tak neviem, či aj keby krvácanie prišlo a test bol neg., je tu stále možnosť, že som tehotná?
Kedy najskôr má zmysel robiť test a kedy si môžem byť 100% istá že nie je falošný? ďakujem za každý názor 🙂 .

sue
15. nov 2016

@biba20 test skôr ako 14dní po "nechránenom styku" nerob. Najskôr príde "krvácanie z vysadenia". Podľa mňa je malinká šanca na tehotenstvo, ale teraz už počkaj na to krvácanie a na ďalší normálny cyklus...

biba20
autor
15. nov 2016

@sue ďakujem, tiež si myslím, že šanca je minimálna, ale chcem si byť 100% istá, lebo keby náhodou áno a HAK by spravila neplechu,neodpustila by som si to. Totiž po bábätku už dlho túžime,ale teraz musíme,ešte pár mesiacov vydržať,lebo by mi pôrod vyšiel na termín svadby 😀

mimac
16. nov 2016

@biba20 čo to je? to som ešte nepočula, asi som 100 rokov za opicami...

embrance25
16. nov 2016

Tiež som o tom ešte nepočula? Ako to funguje? Nejaký link aby som si o tom viac prečítala? Ďakujem

wladka
16. nov 2016

@biba20 ja som si nuvaring niekdy nevyberala :D pre istotu.. 😀

wladka
16. nov 2016

@mimac
@embrance25 antikocepcny kruzok Nuvaring.. vlozite si ho na 3 tyzdne do vaginky, (presne tych 21dni ako pocas kazdodenneho brania tabletiek), a vyberiete, a o tyzden zas dalsie balenie.. ;)

biba20
autor
16. nov 2016

@wladka ja tiež nie, priateľ šikovný mi ho nejako vytiahol 😄😄 a zabudli sme naň😅

biba20
autor
16. nov 2016

@mima @embrance25 aj na MK nájdeš 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/antikoncepcia/antikoncepcia-nuvaring-berie-ju-niektora/ mne osobne vyhovuje, nemám žiadne vedľajšie účinky, nezaťažujem žalúdok a stačí na HAK myslieť 2x do mesiaca, pred krámami von a po nich dnu 😉