Po vysadení antikoncepcie som nedostala menzes

smotaneeela
25. dec 2012

Poprosím vás o radu, pred mesiacom som vysadila HAK a 22.12. som mala dostať menštruáciu, ktorá sa žiaľ nedostavila. Tehotná by som nemala byť. Ako tak čítam nie je to nič neobvyklé, len som sa chcela spýtať na vaše skúsenosti, išli ste s tým ku gynekológovi na vyvolávačku alebo mám čakať, kým sa cyklus upraví sam? Ako ste takúto situáciu riešili vy? Ako dlho ste čakali, kým ste dostali menzes?

jasmi289
5. jan 2013

ja som sa po vysadení HAK trápila cystami na vaječníkoch....trvalo to asi rok....gynekológ mi povedal,že mám úplne rozhádzané hormóny z HAK brala som 8 rokov.....potom sa mi to upravilo 🙂

smotaneeela
autor
5. jan 2013

@fiffinkaa asi len 10 dní mi to meškalo 🙂 ale mala som ovulku normálne hned prvý mesiac

smotaneeela
autor
5. jan 2013

@jasmi289 a čo cysty stratili sa?

jasmi289
5. jan 2013

@smotaneeela stratili vždy keď som mala tak mi dal tiamynové injekcie a vlastne tie cystu vysušili....potom som otehotnela ani neviem ako 😀

lucia1203
9. jan 2013

ja mam tiez taky problem v decembry som vysadila HAK na 3 den som dostala menzes a tento mesiac este nic a mala som mat pred 4 dnami neviem ci mam cakat ci mam ist k lekarovi brucho ma boli akoby som mala dostat a nic tehotna by som nemala byt pohlavny styk som nemala asi 1,5 mesiaca ak nie 2 mesiace PROSIM PORADTE

smotaneeela
autor
30. mar 2013

@lucia1203 jooj neskoro som si všimla a ako si nakoniec dopadla? treba počkať, niekedy aj 3 mesiace, kým sa dá telo do poriadku.

lucia1203
30. mar 2013

@smotaneeela. Menzes mi meskal 2ttyzdne teraz mm iny problem pred 13dnami nam praskol kondom do dvanast hodin som uzila tabletku escapelle dnes je 13den a menzes este memam mam mat 2.4 mam strasne stresy ani nespavam asi pred. 3dnami ma bolelo hrdlo dnes msm sopel a kasel a zvysenu teplotu myslite ze to moze byt priznak toho ze tabletka nezabrala prosim poradte

55gugova
24. okt 2014

Ahojte ženy, prosím Vás o radu. 🙂
Po 3 rokoch užívania HAK som ju pred mesiacom vysadila a teraz mi už 9 dní mešká menštruácia. S partnerom sme mali nechránený styk v deň, kedy mi mala M prísť (teda pred 9 dňami), ale nedal do mňa nič, dával si pozor. Ale viem, že niečo počas toho vyteká. Mohlo sa stať, že som z toho otehotnela? 😕 Prsia ma nebolia, akurát mám mierny výtok s občas takými červenými bodkami a trochu cítim bolesť v podbrušku.
Mám doma aj TT, len neviem kedy je vhodné si ho už urobiť, aby sa to ukázalo. Tak prosím Vás, poradte mi, ak máte niektorá s týmto skúsenosti. Ďakujem.

evening_star
24. okt 2014

@55gugova No ak ti mešká m 9 dní, to by už tehotenský test ukázal stopercentne aj ten najlacnejší, tak skús a budeš vidieť.

magdushhh
13. sep 2015

HAK som brala 7 rokov, vysadila som ju v marci. Odvtedy beriem Inofolic 2x denne a do mesiaca JUL menstruacia prisla vzdy ako mala. Ale teraz mi meska uz 14 dni a nechapem co sa deje, pretoze som s tym doteraz ziadne problemy nemala. Takze neviem ci je "normalne" ked mi takto meska? Tehotna nie som, teda testy boli negativne....