Podviazanie vaječníkov

gir
21. júl 2018

Maminky, máte niektorá skúsenosti s podviazanim vaječníkov. Hlavne ma zaujíma či sa to dá aj ambulantne. Mám dve deti,dve sekcie zo zdravotných dôvodov a viac deti nechceme. Nie som sebecka ale pomaly 40 na krku. Ďakujem

janinah
21. júl 2018

nedá,je to operácia na oper. sále

tenerifka
21. júl 2018

@gir tak ako napisala janinah predo mnou, je to velky zasah do organizmu zeny a treba cely zakrok kontrolovat. Naproti tomu vasectomia u muza je jednoduchy ambulantny zakrok

halci
21. júl 2018

Skuste sa porozpravat s muzom, ci by nesiel radsej on na vazektomiu. (snad nie vsetci su sebecki strachoprdi)

alex49
21. júl 2018

radšej pošli chlapa, ambulantne, iba štiknú a hotovo.

deyna
22. júl 2018

Ja som nad tým tiež uvažovala, aj som sa rozprávala s mužom, ale sú zevraj za tým riziká, že hormonálne nebude organizmus dobre fungovať. Najprv by som na tvojom mieste preverila túto stranku

halci
22. júl 2018

@deyna myslite u zeny, nie?

deyna
23. júl 2018

@halci áno u ženy

halci
23. júl 2018

@deyna prave preto by bolo logicke keby to podstupil muz, pretoze ten zakrok je u nich ovela jednoduchsi (vykonava sa ambulantne) nez u zien (tam treba hospitalizaciu v nemocnici)..precitajte si o tom viac http://www.urologia.sk/vazektomia-sterilizacia-...

ludmila1307
6. aug 2018

Myslim, ze najlepsie ohladom tohto problemu vam poradi vas gynekolog a samozrejme vam aj vysvetli vsetko okolo toho, vsetky pre a proti, predsa pozna vas po tej gynekologickej stranke. Urcite by som sa neradila s niecim takym tu, lebo niekedy tu zeny podavaju dost "mudre" a skor mylne informacie, tu to treba vsetko brat skor s rezervou 😉

bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz