Používa váš muž kondóm?

sigynka
29. júl 2019

Ahojte žienky, používa váš muž kondóm a nemajú s ním problém osobne? Ďakujem za vaše postrehy.

uzanka16
29. júl 2019

@mipet super manžel že sa nato dal,ja keď som to navrhla,že nasetrime NATO tak ani počuť 😀

domculik
29. júl 2019

@sigynka Moj nie.

kofoluska
29. júl 2019

Mne aj manzelovi kondom vylozene vadil. 6 rokov sme praktikovali len prerusovanu suloz, po siestich rokoch stacila jedna dobre mierena, ktora mala vcera sieste narodeniny :D Kedze sme sa zhodli na tom, ze dalsie dieta nechceme, chvilu sme pouzivali kondom, ale bola to otrava, vadil mne aj jemu. Od krpcovych druhych narodenin mam podviazane vajecniky a veru nemohla som urobit lepsie.

mipet
29. júl 2019

@uzanka16 moj s tym prišiel sam od seba, ja som bola ta ktorá ho odhovárala. Človek predsa nikdy nevie co sa môže stať v budúcnosti a predsa je to radikálne rozhodnutie.

baskaa_1998
29. júl 2019

@sigynka môj snúbenec,kým sme sa o bábo nesnažili kondóm používal,nebral to ako žiadny problém ani nič podobné,jednoducho by nesúhlasil s tým aby som sa napchavala niečím takým ako je antikoncepcia,hnus. No a keď už sme sa o bábo snažili tak sme kondómy nepotrebovali

kikus985
1. aug 2019

Áno používa a nemá s tým problém. Ani jednému z nás to úplne nevyhovuje ale máme to ako dočasné riešenie kým pôjde na vazektomiu

mimmka30
1. aug 2019

@uzanka16 mozem sa opytat ake mas nehormon.teliesko ja som tiez ten pripad ze babo nemozem zo zdrav.dôvodov mame 1 dieťatko pouzivame kondom nevadi nam to ..aj ked doktor mi navrhol teliesko nehorm.teliesko

uzanka16
1. aug 2019

@mimmka30 arianna, stala 35€ plus zavedenie 30€

mimmka30
1. aug 2019

@uzanka16 dakujem za info a neziaduce účinky ci vsetko ok viem ze je to individuálne

uzanka16
1. aug 2019

@mimmka30 ja som mala zo zaciatku často MS a dlho trvala,potom 4 dní nič a zrazu zas krv alebo spinenie,to trvalo skoro 3 mesiace.potom to prešlo, menštruácia extra silná nie je,taká istá ako som mávala a chodí na čas občas 3-4 dnu neskôr.

dominique6
23. feb 2020

@sigynka moj nie 🙂

petulda333
23. feb 2020

Nepouziva, sme spolu 11r a mame 2deti planovane. Takze zbytocne.

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
8. júl 2023

@julia2002 aky vyznam by inak malo ho pouzivat? 🤔

elizita
8. júl 2023

@sigynka nie,za mlada keď sme začínali,tak hej,ale dlho to netrvalo,nebolo to ono,ani jednému nevyhoval.. po 2 deťoch sme zvažovali vazektomiu,no aktuálne mám na staré kolená antiku už skoro rok kvôli hormonálnym problémom,tak sa to načas samé vyriešilo..

sorciera24
9. júl 2023

@julia2002 jasne,ze naplno