Pre 1,5 mesiacom som vysadila antikoncepciu Diane 35

pattyli
10. okt 2014

Zdravím 🙂 antikoncepciu som brala 2 roky, celkom mi sedela, ale rozhodla som sa ju vysadit lebo som za tie dva roky pribrala 10 kil, nemam pocit , ze by som jedla viac ako pred tym a mozno ma opustil moj teenagersky metabolizmus, ale citala som aj niekde, ze po vysadení sa ludom z casti vratila ich vaha. (Dufam ze aj ja budem ten pripad lebo som bola ako prutik ) Tak ake mate vy skusenosti po vysadeni? schudli ste? a po akom case? viem ze je to u kazdeho individualne ale potrebujem sa upokojit alebo zmieerit s tym ze lepsie to nebude. Dakujem 🙂

ammellia
10. okt 2014

Silno pochybujem, ze by si len tak z nicoho nic schudla. Mozno nejake to kilecko, ak si zadrziavala vodu, ale tuk len tak zadarmo neodide.

linda20111
10. okt 2014

@pattyli Ja sa velmi cudujem ze si brala Diane 35, ktora sa uz nepredpisuje na Slovensku... :/ Ja som ju brala dlhodobo pred rokmi, neschudla som ani nepribrala, po vysadeni sa mi zhorsila plet a vlasy ale vaha ostala rovnaka.

mimi8814
10. okt 2014

@pattyli ja som po vysadeni pribrala, lebo som otehotnela... hiiiiii😂

pattyli
autor
10. okt 2014

@linda20111 kebyze vratim cas ju samozrejme neberiem, ale tak uz je zbytocne fnukat nad rozliatym mliekom, no pleti sa moc bojim lebo primarne som ju brala kvoli tomu :D

pattyli
autor
10. okt 2014

@mimi8814 gratulujem, tak to je take velmi pozitivne pribratie ;)

mimi8814
10. okt 2014

@pattyli dakujem, ja som brala generikum Diane 35 - Chloe, kvoli pleti, hned po vysadeni som otehotnela a cele tehu som mala super plet a teraz som dva mesiace po porode a plet sa zatial drzi... ale tiez som mala pokusy s vysadenim HAK a vzdy po troch mesiacoch sa mi plet zhorsila.... takze ak vysadis, tak rataj s tym ze plet bude horsia;-/ ... je to na rit😞

pattyli
autor
10. okt 2014

@mimi8814 uz teraz citim, ze to nieje to co to byvalo :D takze verim no, ale prezijem aj to hlavne uz nebrat ziadnu chemiu..

mimi8814
11. okt 2014

@pattyli ano, je to bordel, tak drzim palce. Ked tak vyskusaj kvapky Gynex, je to vytazok s bylin a pomaha pri roznych zenskych problemoch ako nepravidelna menstruacia a hormonalne vykyvy. Mozno ti to pomoze ...

mircalla
11. okt 2014

Asi je to indidualne, ja som z antikoncepcie nikdy neschudla ani nepribrala