Používame cookies. Viac informácií tu. OK
henriettak
27. aug 2018

je to len prvý mesiac, to má tvoj organizmus celkom šok z tých hormónov takže treba počkať či sa to pri ďalšej ms upraví, poprípade ešte tretí mesiac ale ak to bude aj potom stále také všelijaké tak treba ísť ku gynekológovi aby zmenil HAK, niekedy sa proste stane, že telu nesadne 🙂

beata_ra
27. aug 2018

@juli_way Pockaj nejaky cas, nemas sancu vediet ci ti nieco vyhovuje alebo nie pokial to neuzivas dlhsie. Tie tri mesiace teda pockaj a potom uvidis, ci sa ti cyklus upravil alebo nie. Mne napriklad antikoncepcia krce pocas menstruacie nezmiernila a to som skusala viacero znaciek 🙂

florianabotosova
27. aug 2018

Ked hak beries len mesiac je normalne ze mas takuto menstruaciu ja som bola tiez takto ze som mala slabu menstruaciu alebo silne krce teraz si telo hlavne zvyka nato ze ho dopujes hormonmi ono sa ti to.upravi

florianabotosova
27. aug 2018

Ked hak beries len mesiac je normalne ze mas takuto menstruaciu ja som bola tiez takto ze som mala slabu menstruaciu alebo silne krce teraz si telo hlavne zvyka nato ze ho dopujes hormonmi ono sa ti to.upravi

cialota
27. aug 2018

@juli_way tiez som mala slabu menstruaciu ked som uzivala HAK, no po dvoch mesiacoch ma zacala z nej strasne hlava boliet, bola som naladova, tak som vymenila znacku a aj tak stale tieto problemy pretrvavali, tak som HAK uplne vysadila a som aj za to rada, je to riadne svinstvo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli