Skúsenosti s tabletkou po

nessa23
26. apr 2020

Dobrý večer dámy. Chcela by som sa spýtať, či máte nejaké skúsenosti s tabletkou po Ellaone alebo Escapelle. Zabrala, nezabrala, ako ste sa po nej cítili. S priateľom sme mali pekný večer a podarilo sa. No na bábätko sa ešte necítime ani jeden. Dnes boli, bohužiaľ, lekárne zatvorené, preto by som chcela poradiť, či by ste si vzali tabletku aj cca 36 hodín po styku. Ďakujem za rady a vaše skúsenosti.

nessa23
autor
26. apr 2020

Chcem ešte dopísať, že styk sme mali dva dni po menštruácii.

extempore
26. apr 2020

@nessa23 dva dni po menštruácii si cca. 7 deň cyklu. Ak máš 28 dňový cyklus tak sa vykašli na tabletku PO, ani si sa len neblížila v plodným dňom. A nabudúce použite ochranu!!!!

sigma510
26. apr 2020

@nessa23 raz som použila escapelle pár hodín po nehode. Ci zabrala ci nie, neviem, dieťa sa nekonalo. Mierne mi to naburalo cyklus, ale do dvoch mesiacov sa všetko vrátilo do starých koľají. 36 hodín po je už dosť neskoro a asi aj zbytočne tabletku brať po takejto dobe.

nessa23
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nessa23
autor
26. apr 2020

@sigma510 a ako si sa cítila po požití tabletky ?

pininka1
27. apr 2020

@nessa23 kamoška má po escapelle krásneho chlapčeka a to ju zobrala tri hodiny po styku

martuska413
27. apr 2020

Nám praskol kondóm v strede cyklu. Ráno som bola po tabletku Escapelle, užila som ju cca 13h po styku a som v 8. mesiaci 😉

eliska13
27. apr 2020

@pininka1 alebo mužovi ušlo ešte aj inokedy😅
@martuska413 to je krásne to dieťa chcelo ísť veľmi k Vam

pininka1
27. apr 2020

@eliska13 nie určite nie,oni mali dosť zložitú situáciu vtedy doma, ona bola pár týždňov po pôrode a on trval na tom, že chce chlapca,keďže mali dve dievčatká. Proste debil,už s ním nieje. Dokonca bola ona ešte plne dojčiaca. Lekár jej sám povedal že je superplodna. Ale okrem nej poznám ešte jednu ktorá má takto dve deti. Tiež tabletka nezabrala.

evkano1402
27. apr 2020

@nessa23
Preco nepouzivate ochranu, ak sa na dieta necitite? Akukolvek, aj kombinovanu.

sigma510
27. apr 2020

@nessa23 nič mi nebolo, žiadne vedľajšie účinky okrem toho mierne rozhaseneho cyklu ale to sa dalo čakať, ale fakt by som to brala iba v krajnom prípade, poznala som baby co to jedli ako lentilky a co sa týkalo morálneho hľadiska, dieťa vtedy nepripadalo do úvahy takže v pohode. Hold nehoda sa stala a bolo ju treba riešiť.

kiki68
27. apr 2020

@extempore no ja by som nekaslala, otehotnela som dva dni po skonceni ms.

katka2505
27. apr 2020

Tiež mám známu,ktorá ju užila hneď ráno po styku,ktorý mali večer a tehotná aj tak ostala.Ona ale vtedy bola v strede cyklu a praskol im kondom.

nessa23
autor
27. apr 2020

Ďakujem Vám za podelenie sa so skúsenostiami, či vašimi, alebo vašich známych.
@evkano1402 dakujem za odpoved, chyba sa stala už sa neodstane, preto som si pýtala radu. To, že sme spravili chybu nepoužitím ochrany som vedela aj pred tým 😉
@martuska413 gratulujem. Verím, že všetko pôjde ako má. Veľa zdravia prajem

marietta0
1. máj 2020

@nessa23 Ja mam s ellaOne, ziadne neziaduce ucinky, v lekarni mi povedali, ze nenarusa tak cyklus ako ta druha. Nic mi nebolo, cyklus prisiel na cas.

duranzia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lula3322
29. máj 2020

@nessa23 ahoj ja som zažila to isté čo ty . Tiež sa nám stala nehoda 2 dní po menzese, zobrala som ju do 10 hodín a aj tak som zostala tehotná. A ty ako si dopadla

zuzik198
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
flientica
7. jan 2021

Ono dopad tej tabletky a ukaze az pri dalsom menzese. Aspon ja som to tak mala. Dalsie dva cykly, to bolo doslova peklo