Sterilizácia v Bratislave

slunce3
12. mar 2017

Zenska sterilizacia v BA? Boli ste,alebo niekto iny? Kde? Hladam jednodnovku sukromna alebo statna.
Priebeh?
Ps:: nemam zaujem viest debatu ci ano ci nie, a preco a podobne... Je to moje rozhodnutie,tak ho respektuje, ja tiez nepretlacam svoje nazory niekomu kto o to nestoji.Diky

katarinkaulany
13. mar 2017

to by zaujímalo aj mňa 🙂

flakulka
13. mar 2017

Ja mam ale asi nepomozem robili mi ju v NR a hned po cisarskom

jasminet
13. mar 2017

viem, ze v medissime robia... ja planujem statnu nemocnicu. ale rada sa dozviem o viac moznostiach/cenach a podobne...

slunce3
autor
13. mar 2017

@flakulka zavidim 😂

ella_smella
22. máj 2017

@slunce3 Ahoj, zaujala ma tato tema, poriesila si to nejako? Ja mam v plane ist do HSC vramci jednodnovky, ale az na jesen, ked budem moct mat z prace trochu viac volno...
Ja ale chcem nieco, aby som uz nemala ani MS.. Mam tri krasne deti, viac neplanujem, mam problemy s MS, naladami, mam uz 4 roky teliesko, ktore mi vobec nevyhovuje, ale zatial som nemala inu moznost to riesit a preto zavzujem radikalne riesenie..

slunce3
autor
22. máj 2017

@ella_smella zatial este nie, tiez chcem jednodnovku ceny vase relativne rovnake okolo500 len neviem ci teraz alebo po lete.

baaboo
17. aug 2017

Ahojte. Aj ja plánujem ísť a tiež v BA. Moja teta bola v Petržalke na strecnianskej vraj je to tam top. Tak sa pôjdem pozrieť tiež.