Stratila som poslednú tabletku. Čo teraz?

symma139
12. jan 2014

ahojte, dnes by som mala zobrať poslednú tabletku z blistra, avšak tabletka mi niekam spadla a nemôžem ju nájsť, mám si dať tabletku z ďalšieho blistra? 😠 😒 alebo tým,že už mám pred menštruáciou mi to nenaruší cyklus a budúci týždeň nebudem mať pohlavný styk(som odcestovaná), nehrozí riziko tehotenstva. momentálne nie je v okolí žiadna lekáreň, som na chate, tak či vziať auto a ísť do mesta do lekárne alebo to už nechať tak, ďakujem.

bajana
12. jan 2014

nechaj tak, vynechana posledna je v pohode 😉

anjelik2509
12. jan 2014

ja by som to tiež už neriešila, keď je posledná 🙂

barbora59
12. jan 2014

nevadi , neber tu jednu z noveho balika.

charllotte
12. jan 2014

Baby, viete co by mna zaujimalo? Ked vezmem uplne poslednu tabletku z blistra tak mozem mat v ten den este tutu mutu aj ked by sme isli dnu.... ? Poslednu beriem vzdy v piatok tak ci v piatok by som este bola chranena a vlastne kolko dni po zobrati poslednej som chranena? 😕

stanislavao
12. jan 2014

tak vlastne ste zobrali poslednu vcera a z teraz mate 7 dni pauzu a dalsiu si date buducu sobotu.
chranena ste pocas celych 7 dni.

graceful9
12. jan 2014

@charlotte chranena si stale, aj vtedy ked neberies ziadne (aspon ja to mam tak, mam pauzu iba 4 dni) teda chranena si za predpokladu ze ich beries nacas bez vacsich odchyliek....

kucerkaa
12. jan 2014

@charllotte ak berieš tabletky už dlhšie ako pol roka si chránená celý mesiac aj keď ich neberieš a máš menzes
@symma139 nemusíš tú poslednú už vziať jediné čo sa môže stať je že dostaneš menzes o deň skôr

linda20111
12. jan 2014

@charllotte chranena si aj pocas 7dnovej prestavky

@symma139 nic sa nestane ked poslednu tu ktoru si stratila uz nezoberies, nemusis kvoli tomu ist do mesta, jednoducho urobis skor prestavku o jeden den. Nove balenie mozes kludne zacat brat az na 8my den cize urobis 8dnovu prestavku aby sa ti neprehadzali dni ked si bola zvyknuta dlhsie zacinat brat tabletky v konkretny den.

misskate1
13. jan 2014

ked vynechas poslednu tabletku, tak mozes dostat o den skor menzes. dalsiu tabletku si dat ako obycajne v termine a nebude to mat ziadne riziko tehotenstva

kliksem
14. jan 2014

Mňa by zas zaujímalo, čo v prípade ak stratím pri otváraní napr.druhú tretiu a podobne tabletku.Má niekto skúsenosti? Čo potom ďalej? Užiť s nasledujúceho dňa, alebo vynechať v ten deň? Vie niekto poradiť?

aneta1020
8. feb 2014

Aj ja momentálne niečo podobné riešim, netreba teda vziať tabletku ? jediné čo sa môže stať je, že dostanem o deň skôr a pauzu spravím 8dňovú?? 🙂 ďakujem..

stanka106
16. feb 2015

mám podobný problém. Včera som mala pohlavný styk a dnes som zistila, že som pravdepodobne užila za jeden den dve tabletky lebo som sa zrejme pomýlila a myslela si že som si žiadnu ešte nedala takže mi chýba posledná tabletka na nedelu a buduci tyzden už mám 7 dnovú pauzu a teraz neviem či mám otvoriť z dalšieho balenia tabletku lebo čo ak otehotniem ked si nedám poslednu tabletku v nedelu. dnes je pondelok 😔

slnecko1010
17. feb 2015

Ahoj baby chcem sa len opytat od soboty mi bolo zle crevna chripka ,beriem antikoncepciu a mam taky pocit ze som ju vyzvracala lebo som v sebe nedokazala udrzat ani vodu ,drzalo ma to tri dni ale dnes som dostala menstruaciu o tyzden skor .Prosim mate s tym skusenosti?mam teraz dobrat normalne do konca tyzdna a na druhy si dat pauzu ako ma byt?
Vopred dakujem za odpovede