Tabletka po - užiť či nie?

9. sep 2023

Potrebujem prosím radu, beriem antikoncepciu dnes 5den no doktor povedal, že kym zaúčinkuje tak treba si dávať pozor take dva týždne, no dnes sa nam stala “nehoda” a partner nestihol vytiahnuť … použili by ste núdzovú antikoncepciu resp. Tabletku po? Ešte chcem dodať že kojim ročne dieťa.
Ďakujem

sweet20
9. sep 2023

😂😂😂🤦

sweet20
9. sep 2023

tak s takym trojkombom asi by som skoncila v nemocnici ja osobne.. 😂

janica_
9. sep 2023

Vcera som akurat pocuvala podcast, a tam hovorili, ze zalezi ci si pred ovulaciou alebo po, lebo funguje tak, ze oddaluje ovulaciu, takze ak si po, tak to nema zmysel. Kto vie viac doplnte, opravte

vanilkovazmrzka
9. sep 2023

A to sa da fyzicky a psychicky zvladnut, taky hormonalny preplesk?

autor
9. sep 2023

@vanilkovazmrzka všetko je v hlave 😉

autor
9. sep 2023

@janica_ tak menzes nemám ja vôbec, takze neviem ani kedy mám reálne ovulaciu, podľa kalendára by som mala mat ovulaciu budúci týždeň 🙂

janai1
9. sep 2023

ak berieš hak od 1. dňa MS tak antikoncepčný účinok je od začiatku užívania

Ale teda keď je všetko v hlave tak si povedz, že nevadí a ideš ďalej 😉

autor
9. sep 2023

@sweet20 Hm, tak to si ty, ja sa na teba nepytam, žiadam o radu a nie o výsmech takze ak sa po polnoci nudis, tak mi tu nepis blbosti a venuj sa radšej mužovi, ďakujem za pochopenie 🙂)

nika11103
9. sep 2023

Ahoj , ak by potenciálne tehotenstvo nebolo momentálne pre vás želané , ja by som si dala tu tabletku po . Predsa len 5 dni môže stačiť ale aj nemusí . Hej môže ti to spôsobiť nejaké problémy s menzesom ale ty vravíš že nemáš zatiaľ , tak ja by som pre pokoj v dusi si tabletku dala . A mala pokoj. Že nestihne sa môže komukoľvek kedykoľvek stať . A moralistky nepocuvaj . Im sa asi ešte nestalo že bol muž tak vzrušený až nestihol 🙂)) (only joke). Pekný vecer