Teliesko Levosert

eliaska23
22. jún 2015

Ahojte, mate niekto zavedene teliesko Levosert? Ako sa citite po zavedeni? Mate nejake NU? A ake ste dostali odporucania od lekara po zavedeni co sa tyka napr cvicenia, sexu atd?

drakvak
30. júl 2015

@eliaska23 Mne dnes o nom hovorila lekarka,ja mam Mirenu uz 5.rok,zvazujem co dalej... po Mirene ziadne obmedzenia,akurat tampony by sa nemali pouzivat... nevies nahodou,aka je cena Levosertu?

eliaska23
autor
30. júl 2015

@drakvak platila som okolo 130 eur plus 30 eur zavedenie. Inak som spokojna, do prvej menstruacie som spinila, bolelo podbrusko a byvalo mi na vracanie, tiez depky, poi prvej ms nic, citim sa super, este ma caka kontrola, ci je vsetko ok.... Ja som pouzivala tampony, na to som nebola upozornena...

drakvak
30. júl 2015

@eliaska23 Pisu o tom,ze spolu s tamponom by si si mohla nahodou potiahnut aj tie vlakna,ktore trcia z telieska... ja s Mirenou vobec menzes nemam,takze ani netusim,kolko teraz stoja vlozky ci tampony 😉

eliaska23
autor
31. júl 2015

Ja zas som mala len raz a taku slabu, ze mi stacili uplne najmensie tampony ci intimka, za mna je to super vec 🙂 levosert je vraj to iste co mirena, len iny vyrobca, tak mi povedala moja gynekologicvka, rozdiel je len v cene 🙂

taaancaaa
19. aug 2015

Baby aj ja by som potrebovala čo najviac info. V piatok mi ju idú vkladať... Počas sexu necítite? A idete naplno ...

eliaska23
autor
20. aug 2015

@taaancaaa prvykrat sme cvitili obaja, teraz uz v pohode a ideme na plno 😀

drakvak
20. aug 2015

@taaancaaa Ja teliesko necitim,ani manzel,ja si neviem ani tie vlakna nahmatat,vraj by sa malii dat... a jasne,naplno 😉

mimmka30
20. aug 2015

Baby teliesko levosert je hormonálne či nie?

eliaska23
autor
20. aug 2015

@mimmka30 ano je hormonalne

mimmka30
20. aug 2015

@eliaska23 tak to nie je pre mna

lubka1983
20. aug 2015

ahojte ..a cenovo je drahsie mirena ci levosert??

eliaska23
autor
20. aug 2015

@lubka1983 mirena je drahsia

lubka1983
20. aug 2015

@eliaska23 uz som mala mirenu.nevies cenu levosert?

drakvak
20. aug 2015

@lubka1983 Cenu neviem,ale Mirena je na 5 rokov,Levosert na 3 roky,takze Mirena je cenovo asi vyhodnejsia...

lubka1983
20. aug 2015

no uz som obj.ku gynzaciatkom mesiaca. idem znova dat mirenu.

eliaska23
autor
20. aug 2015

@lubka1983 okolo 135 eur, je pisana na 3 roky, ale moze vraj aj dlhsie byt....

fralica88
18. feb 2016

ja dneska som bola u gynekologa a povedal ze levosert je tiez na 5 rokov a 121,4 sa stoji.

fralica88
19. feb 2016

@eliaska23 a zavedenie sa bolelo???

eliaska23
autor
19. feb 2016

@fralica88 skor to bolo chvilku neprijemne, po zavedeni ma bolelo podbrusko ako pred menzesom a este asi mesiac ma mierne pobolievalo v podbrusku.

lucia_lucy
3. mar 2016

mam levosert uz mesiac, ale cely mesiac spinim a uz druhy krat mam riadnu mens. ...proste na nervy, keby tolko nestala, uz je vonku... dufam, ze sa to ustali, ked nie...paaapa

eliaska23
autor
5. mar 2016

@lucia_lucy snad sa ti to ustli, drzim palce 🙂 j som tiez prvy mesiac spinila, teraz uz asi 4 mesiace ziaden menzes, ziadne spinenie, v case menzesu ma len bolia prsia a v case ovulacie podbrusko, za mna vzdy lepsie ako pouzivat vlozky ci tampony. Drz sa a vydrz, urcite sa to upravi 😉

lucia_lucy
6. mar 2016

dakujem eliaska, doktor mi dal ascorutin, snad sa to ustali...vraj len treba vydrzat.

beatus221
3. apr 2016

ahojte.ja mam levosert asi tri tyzdne a v kuse krvacam alebo spinim...je to otrasne.buduci tyzden idem na kontrolu a dufam ze to nie je nieco zle...

jankamordacova
8. jún 2016

@beatus221 ahoj uz presla nejaka doba ... ako si dopadla ? ja mam en isty problem .... a bojim sa ci je vsetko ok...uz treti tzyden spinim.... dakujem

jankamordacova
8. jún 2016

@lucia_lucy ahoj ustalilo sa ti to tým ascorutinom ? ja uz tiež spinim treti tzyden... kedy to preslo to spinenie ? dakujem za info

brona84
13. jún 2016

ahojte mne levosert teraz odporúča môj gynekológ. je vraj novinka. stojí 120 EUR a vraj funguje bez problémov. Mám maličký myóm a krvácam silnejšie ako doposiaľ a vraj toto je jedna z alternatív.
Vraj nebudem mať menzes a špinenie je krátke na začiatku.
máte s týmto nejakú skúsenosť ? ďakujem

biba76
14. jún 2016

Moja sestra ma Levosert a je velmi spokojna,predtym mala Mirenu (160€). Chcela pokracovat , tak jej lekar na vymenu navrhol tento Levosert, (120€)ze je to to iste, len iny, tiez kvalitny vyrobca, akurat lacnejsie. Jasne, ze nerozmyslala a vyplatilo sa jej.

petkarad
15. jún 2016

Mne tiez lekar ako alternativu k Mirene ponukol Levosert. Vraj jediny rozdiel je v zavadzaci, ale ze to je jeho zalezitost a jemu to nerobi problem. Pre mna je podstatne, ze nezaplatim za teliesko 160€ aale len 120€. Povedal, ze vacsina zien pri nom po pol roku prestane krvacat, takze sa zabvim otravnej menstruacie, co som velmi rada....🙂

adkadd
15. jún 2016

Ahoj, aj ja uz mam Levosert. Lekar mi ho navrhol po Mirene ako lacnejsiu no rovnako kvalitnu alternativu a som spokojna a nevidim ci skor necitim v nich rozdiel. Po zavedeni je fajn par dni sa nenatahovat s tazkym, taky setriaci rezim. Inak v poho. Ja som trosku po prvom zavedeni spinila,ale to po 3 tyzdnoch preslo a uz len slabucky menzes mam. Nedam za nic a nemusim denne riesit antikoncepciu. Mam zas na 5 rokov pokoj.

lucia_lucy
17. jún 2016

@jankamordacova ahoj kazdym mesiacom je to lepsie, ale menzes mam aj 7-9 dni, len je to stale slabsie...tento mesiac som dostala menzes o tyzden skor, ale nekrvacam len spinim, ale uz je to 7 dni...na nervy...zavedenu ju mam od februara, tak neviem kedy to uz bude normalne