Uvažujem nad vybratím Mireny

domcapk
25. okt 2021

Dobrý deň , mám 24 rokov ,dve deti a môj gynekológ navrhol ako antikoncepciu mirenu. Pred tromi rokmi mi bola zavedená, všetko bolo v poriadku v podstate aj je menzes nemám vôbec všetko je super . Ale..moja pleť je stále vychádzaná,vlasy mi padajú no stále je to len drobnosť skôr ma trápi že sa necítim psychicky moc OK. Mám pocit že ma nič neteší ,som stále unavená. Nakoľko mám mirenu už 3 roky neprikladám to tomu moc no poslednú dobu čítam skúsenosti a predsa to môže byť tak. Uvažujem nad vybratím preto ma zaujímajú vaše aktuálne skúsenosti prípadne čo sa napravilo vám po vybratí čo nie hoc čo , čo vás napadne vopred ďakujem ♥️

lenitta
25. okt 2021

Ja som ju mala, no tiež som ju dala vybrať, dennodenne som jedla ibalgin od bolesti hlavy..

duduska25
25. okt 2021

Mam ju piaty rok, idem ju dat vybrat a zaviest druhu. Velmi pohodlna antika podla mna. Prvy mesiac co som ju mala tiež som si musela zvykat, aj psychicky. Ale je inak super.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alison11
4. nov 2021

Ahojte môžem sa spítať koľko stojí toto teliesko? Rozmýšľam nad nejakým telieskom,keďže hak mi nerobia dobre na pečeň,mám totiž genetickú vadu pečene,a potrebovala by som nejakú antikoncepciu ktorá nezaťažuje pečeň,

domcapk
autor
4. nov 2021

@alison11 ja som platila cca 210€

vanda323
4. nov 2021

@duduska25 Ale to je hormonalna?

duduska25
5. nov 2021

@vanda323 ano hormonalna.