Zavedenie Mireny

7. jún 2023

Ahojte, tie ktore mate resp.mali ste Mirenu ako ste zvladli jej zavedenie gynekologom? je to velmi bolestive? Predpokladam, ze to ma celkom rychly priebeh? Dokazali ste potom hned fungovat akoby sa nic nedialo?
Vopred dakujem za vase skusenosti

andymajdy
7. jún 2023

Ja som bola dva týždne dozadu, zavedenie bolelo ale dá sa to zniesť trvalo to všetko tak cca 7 min

mamza
7. jún 2023

Ja som zavedenie vôbec necítila, teda možno trošku nepríjemné to bolo ale žiadna bolesť

som_ponorka
7. jún 2023

Mňa to nebolelo, trochu nepríjemné. Bolo to rýchlo a fungovala som hneď normálne

kris_tin257
7. jún 2023

Dvakrát som si dávala zaviesť a pre mňa vždy veľmi nepríjemné, najbližšie dni som k tomu mala aj slabosť a migrénu 🙄 a skoro mesiac špinenie a krvácanie

slavkadi
7. jún 2023

Dalo sa vydržať, bola to chvíľka. Potom ok, až na to že som potom polroka mala vkusne slabý menzes, kým sa hormóny ustálili a nabehol klasický cyklus.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuza265
8. jún 2023

Necitila som takmer nic, spolu s posadenim, prezretim lekarom, otvorenim Mirenx a vlozenim to trvalo mozno 2-3 minutky. Malinko som zakrvacala po. Ale to tak 2 kvapky. Fungovala som po ako nic a naozaj ani pocas vkladu ani po som nic necitila..

autor
8. jún 2023

Dakujem pekne za odpovede. Prosim, este sa opytam, ak si pamatate, na kolky den ms vam ju doktor zavadzal? Mne sestricka vravela, ze tak 4.-5.den a dnes ma druha sestricka objednala az na 6.den

talbotko
8. jún 2023

ja budem patriť skôr k tým výnimočnejším prípadom, takže sa nevystraš ;) ja som stratila vedomie na krátku dobu... gynekolog to prirovnal k tomu, ako ked chlapa niekto kopne do gulí 🙂 že došlo u mna k prudkému podráždeniu sliznice tuším a malo to za následok stratu vedomia... ale inak pohoda... po prebratí som bola celkom ok už v ten deň

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz