Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Užívali ste Adipex?

zuzanajamriskova
21. jan 2013

ahojte uvažujem o jeho užívaní a chcela by som vedieť ako teda naozaj funguje a čo môžem očakáva ťa ako sa užíva ...nechcem počuť to čo ste sa niekde dopočuli alebo dočítali alebo odpovede typu jedna baba.......dakujem za pochopenie...

lea1333
21. jan 2013

uzivala bolo to strasne bolo mi zle a mala som take ako keby bluznenie a mamina kamoska odpadavala a mala aj problemi zo srdcom ☹

vinco1978
21. jan 2013

ahoj. ja som ho užívala a mám s ním naozaj dobré skúsenosti, aj keď viem, že je už u nás zakázaný a veľa ľudí ho odsudzuje. no ja z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že vďaka nemu som schudla viac ako 25kg za 3 mesiace, no musím povedať, že som denne aj 1 hodinu cvičila, ale na druhej strane môžem povedať, že som ho užívala len mesiac a ďalší rok som mala stiahnutý žalúdok, no ale akonáhle som si zasa žalúdok pravdaže ,,žravosťou,, roztiahla, do dvoch rokov som pribrala späť tých 25kg...No ak máš pevnú vôľu, na začiatok isto pomôže... 😉

sissy27
21. jan 2013

užívala a krásne schudla - žiadne vedľajšie účinky neboli... ale - po vysadení a tým, že mozog nebol chemicky stimulovaný, som opäť pociťovala hlad a pekne krásne časom nabrala všetko späť aj s úrokmi 😝 a dôležité je aj to, odkiaľ ho zoženieš - ak od niekoho cez net, tak to by som neriskovala, nevieš, čo to reálne je 😉

laura0
21. jan 2013

z vlastnej skusenosti ti radim ho neuzivat ,je to strasne svinstvo ,zvysuje aj krvny tlak ,velmi od neho boli hlava ,ja som ho uzivala sice som schudla ale som to vsetko a aj s bonusom pribrala naspät .A myslim si ze Adipex sam o sebe nesposobuje chudnutie ,vsetko je zakotvene v mozgu a pokial chces schudnut tak pokial ty nebudes chciet tak ziadne lieky ti nepomozu .Ja som vtedy schudla ,sice som ho uzivala ale jedla som minimum ,cvicil som a pila vela vody.Prote som mala ciel a isla som za nim.Adipex bol len na podporu ,skusila som ho jest asi o rok zase a vobec som neschudla lebo som to uz asi az tak nechcela.Je to na tebe skusit alebo nie ale radim ti neskusaj,je to svinstvo aby sa ti nieco nestalo.Mna strasne bolievala hlava ale strasne ,ked si uvedomim ze mi musel dvihat krvny tlak riade,ved som mohla dostat aj nejaku mozgovu prihodu tak mi je teraz zle. ☹

tehula
21. jan 2013

Neuzivala, lebo som nikdy chudnut nepotrebovala, ale je to silny liek porovnatelny s ucinkami pervitinu. Ak ti nebude vadit zvyseny tep a pocit, ze asi z koze vyletis, nespavost a to, ze po vysadeni naberes vsetko spat, tak kludne do toho 😒

luciaaak
21. jan 2013

neuzivala som a napisem ti dovody preco by som ho nechcela- vacsinou sa da kupit len cez internet od sukromnych osob a ty nemas istotu co si naozaj kupila, ci to nie je nieco horsie ako adipex. dalsia vec je, ze ma velmi vela negativnych ucinkov, od psychickych problemov az po kardiovaskularne problemy a tym ze ho beries tajne, tak nie si ani sledovana lekarmi. a dalsia vec preco by som neuzivala adipex je ta, ze on naozaj nic nevyriesi. keby si si teraz povedala, ze budes tri mesiace kazdy den jedno jablko a schudnes alebo si dala adipex, ktory ta "donuti" jest kazdy den len jedno jablko, tak schudnes uplne rovnako, nezdravo, zostane ti vidiet koza a budes mlandrava. takze ak chces chudnut takymto nezdravym sposobom, tak by som radsej volila pevnu volu bez adipexu. a nech uz sa rozhodnes pre adipex alebo pre pevnu volu, tak navrat k normalnemu stravovaniu bude naozaj velmi narocny (ovela narocnejsi ako "dieta") a pravdepodobne sa zacnes prejedat podobne ako velmi vela "vyliecenych" anorekticiek

evickapooh
21. jan 2013

ano uzivala som ked som mala 17 a funguje to!...ale uz by som si ho nedala...sice nemala som od neho ziadne vedl. ucinky...ale viem ze ma vela neziaducich ucinkov...a uz mam 2x17 😝 takze pravdepodobne uz o nieco viac rozumu a uz mam 2 deti! takze uz si to rozmyslim...mozno ze by som schudla od adipex aj teraz ale mozno ze by som dostala nejaku psychozu ako vedlajs neziad ucinok-...vsetko je mozne...hm stoji to za to?....dakujem..nie!radsej nieco na prirodnej baze teraz leti chili fat burner...

sintra
22. jan 2013

Adipex, ako iste vies, bol uz vyradeny z predaja na zaklade velmi dobrych dovodov. Je to liek, ktory moze seriozne poskodit napriklad srdce a myslim, ze take problemy nikomu za to nestoja! Schudnut sa da aj normalne, nie len za pomoci tabletiek!

nykushka6
22. jan 2013

uzivala v 17tich a nikdy viac, skoncila som s anorexiou u psychologa, inak by som tu uz nebola :( ma nechutne vedlajsie ucinky - triasku, busenie srdca a neskutocne bolesti hlavy som mavala :( nikdy viac, zvol si radsej inu formu a cez net urcite adipex neobjednavaj bo nevies, co moze obsahovat :( ... ja som mala priamo od diabetologa, samozrejme cez znamu, nie mne napriamo ...

lubkasofia
22. jan 2013

užívala,bol to u nás hit kedysi tak ja som samozrejme nemohla chýbať,ale odstupom času som zistila že to bola pekná hovadina.... nikdy viac, síce som schudla a po vysadení samozrejme všetko nabrala naspäť ale pri jeho užívaní som si pripadala jako pod drogami .....

adeli79
22. jan 2013

sposobuje depresie, nervozitu, kopec dalsich psychickych priznakov. po jeho vysadeni trva nejaky cas, kym tieto priznaky odozneju.

aurorag
24. jan 2013

Urcite nie! vies, ze ucinna latka, ktoru obsahuje, je odvodena od amfetaminov? amfetaminy=pervitin? su aj ine zdravsie moznosti! a odkial ho chces zohnat?, na Slovensku je davno zakazany!
http://www.chudnutie-ako.sk/lieky-na-chudnutie/...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli