Liek Adipex Retard

paulaa748
10. okt 2012

Ahojte, Ak mate skusenosti s tymto liekom na vlastnej kozi, poradte. Citala som vela vela diskusi ale stale neviem preco niektori nadavaju a iny ho chvalia,, A keby bol taky nebezpecny snad by sa nepredpisoval...

sissy27
10. okt 2012

@paulaa748 mám osobnú skúsenosť... schudla som... ale jojo efekt je sviňa 😝 a neviem, kde ho podľa teba predpisujú, lebo oficiálne je zakázaný už hodne dlho, zoženieš ho len na čierno cez net a to žiaľ nikdy nevieš čo kupuješ - môže to byť fake, v ktorom je viac svinstva ako v samotnom adipexe... ak chceš viac, napíš IP...

katkas1
10. okt 2012

ja tiez tak viem ze je davno zakazany, ja som ho uzivala uz pred vyse 10 rokmi, dali mi ho v lekarni aj bez predpisu, schudla som 25 kg ale jasne ze som nabrala naspat, ale bola to moja chyba, pretoze ja sa neviem v jedle ovladat, ked nieco mam rada tak si nalozim plny tanier a jem ked mam chut a nie ked som hladna a vecer pri telke cokoladky a tak. Ono to funguje tak ze po nich necitis hlad, nic ine to nie je a musis straaaaaaaaaaasne vela pit lebo tak nem=normalne po nich susi ze v ustach nemas ani slinku.

paulaa748
autor
10. okt 2012

@sissy27 Dakujem za radu,,no u nas tolekar predpise a vyberie sa to v CR ale to tu asi rozoberat radsej nebudem,, napisem ti spravu..

paulaa748
autor
10. okt 2012

@katkas1 Dakujem za radu,, No ved to,, Ja si myslim ze ked schudnem a potom sa budem krotit a obcas hybat tak nenaberiem,, Ved to aj ked schudnes prirodzenou cestou stravou a cvicenim a potom sa clovek zacne prejedat ako ja momentalne tak je jasne ze vaha ide hore a ta moja sa nechce zastavit,, Pribrala som 15-17 kg a ide to stale hore.. Pri dvoch detoch a skole nemam cas na nejake kazdodenne cvicenia a ked som doma tak by som len jedla,,, 🙂 chcem to vyskusat samozrejme ked mi to nebude robit dobre vysadim,,

barcelona94901
10. okt 2012

@paulaa748 známa brala ,mala hrozné depresie,musela v noci upratovať a bola nervozna,doma to s nou nevedeli vydržať ,ju večer o desiatej z ničoho nič napadlo,že ešte potrebuje upratovať,rodina spala a ona v panelákovej pivnici triedila veci..správala sa vtedy čudne,mala vela energie a nevedela čo so sebou ,zo stavu juchuuu prešla do stavu rozmýšľania o nesmrtelnosti ..depky ,musela ho vysadiť,schudla okolo 7kg ,pribrala do roka 19 kg ,mala jojo efekt ,dalšie kilá dávala už ťažšie dole,pod dohľadom lekára si opať dávala dokopy najskor metabolizmus 😝

zuziq
10. okt 2012

@paulaa748 joj efekt bude urcite, kedze je to nie o zdravom stravovani ale o nejedeni ( vlastna skusenost 2x 😉 ) A to nehovorim o neziaducich ucinkoch, ktore sa mozu dostavit aj neskor.. A ak sa nevies teraz kontrolovat v jedle a priberas, myslis, ze po schudnuti a dobrati adipexu to bude ine? 😉 Ja ho z vlastnej skusenosti neodporucam

paulaa748
autor
10. okt 2012

No pisala som sem a ani mi to neukazalo,,len tolko ze som citala o tych neziaducich ucinkoch je to pisane aj v letaku vsetko busenie srdca, nespavost ale na kazdeho to asi inak ucinkuje ale snad lekar by nepredpisal nieco zle,, mozno sa mam poucit sama,, Pribrala som 15-17kg .JA som skusala schudnut aj prirodzenou cestou cvicila som, chodila behavat a jedla viac zeleniny a vyradila pecivo,, schudla som 6 kg ale nevydrzala som dlho.. Trapila som sa,, Niektori povedia vsak nevyzeras az tak zle,ale ja sa zle citim a vsetky moje veci ako keby ani nebolimoje,,

miskap2111
10. okt 2012

@paulaa748 adipex je strasne svinstvo, ak to môžem tak vyjadriť. Naozaj sa čudujem, že to ešte nejaký lekár predpíše.. Fakt toto zdravotníctvo ide od desiatich k piatim. Moja dcéra študuje medicínu a ja strašne verím, že to bude robiť inak.. Ty si mladá a asi aj vieš, že ak by si náhodou otehotnela počas uživania, zaručene bude plod poškodený. Tento liek je taktiež silne návykový, takže sa priprav aj na abstinenčné príznaky po vysadení. Ďalej- nemôžeš ho vysadiť naraz- čiže ak aj budeš mať nežiadúce účinky- čo budeš 100%, tak nebudeš ho mocť hneď vysadiť,lebo si poškodíš nervové receptory. Tento liek ide výhradne cez nervovú sústavu, takže buď pripravená len na to zlé... Strašne sa ti čudujem. Mladá baba, ktorá ešte nemá ani narusěný metabolizmus a toto si ide spraviť... Schudnúť sa dá aj inak, ale veď to vieš. Sorry, ja viem že to nie je moja vec a je to tvoje zdravie, ale niekedy sa mi rozum zastavuje... Prajem ti veľa šťastia a aby si nemala doživotné depresie a narušené zdravie.

paulaa748
autor
10. okt 2012

@miskap2111 Ja si vazim kazdej rady kazdej skusenosti,, Vedela som ked to sem napisem ze budu aj negativa... Preco to teda doktori predpisuju,to sa neboja ze sa tomu dotycneme nieco nahodou stane?? Ved prave preto ze som mlada preto chcem schudnut,,, Moji rodicia su samozrejme tiez neni nadseny mojim napadom,, ale ucime sa na vlastnych chybam a niekedy predstava peknej postavy skonci takto a mozno potom budem mat 2 krat tolko kilou a budem si buchat hlavu...A preco aj tie lekarnicky co to predavaju,,predaju to len tak ako keby si clovek kupoval paralen na bolest hlavy.. Urcite to ale nebudem brat na ukor zdravia cize ak mi to nebude robit dobre,nedajboze mi z toho bude zle nedam do ust ani jednu,,

miskap2111
10. okt 2012

@paulaa748 u nás to legálne nedostaneš. V lekárni by ti to legálne nemali predať a lekár ti to môže napísať, ale určite si je vedomý nežiadúcich účinkov a vie, že si po to pojdeš za hranice... Ja už to nejdem ďalej rozoberať. Rob ako myslíš. Mne keby toto moja dcéra zahlásila, tak neviem, čo urobím. Našťastie, mám rozumné baby (neber to ako urážku)... Ešte raz veľa šťastia.

zuziq
10. okt 2012

@paulaa748 u nas adipex nedostanes, v celej EU je zakazany a neviem ci nie uz aj v cechach. A treba si uvedomit hlavne komu je urceny! Je to ako chemoterapia,ta ma kopec hroznych negativnych ucinkov ale zial ti co ju potrebuju tak pre nich su jej pozitivne ucinky nad tie negativne. Adipex nie je liek na chudnutie pre kazdeho kto si zmysli ale pre vazne stavy obezity napr. V pripade operacii a podobne ked je potrebna rychla redukcia nadvahy. Takze len tolko k tomu, preco sa predpisuje este v niektorych krajinach... Ale asi ho nezakazalu v celej EU len tak zo srandy. Kazdopadne ty si uz rozhodnuta, tak neviem navo tato tema... 🙂

paulaa748
autor
10. okt 2012

@zuziq V cechach sa predava ale to je jedno,,oni musia byt vzdy iny 🙂 Nuz veru som rozhodnuta ale dobra rada nikdy nezaskodi,,, Ano je to pre obeznych a zneuzivaju to takto vsetci co chcu schudnut,, temu som zacala preto ze ma zaujimali skusenosti inych,, Osobne poznam len jedneho cloveka co ma skusenosti preto ma zaujimali aj ine,, Dakujem 🙂

petronelasv
10. okt 2012

@paulaa748 pozri si http://www.chudnutie-ako.sk/lieky-na-chudnutie/..., mojej mame sa podarilo schudnúť vďaka minerálnym soliam, ona keď bola nervózna alebo bola v strese, strašne veľa zjedla, nevedela prestať, teraz je to v pohode.

1majka11
14. okt 2012

Babiky, čitali ste o novom adipexe?
Super Adipex Retard?
Objednaval niekto cez tuto stranku, lebo ja s nou nemam skusenosti..http://adipex.sk/objednavka/objednavkadobierka/
Ja som schudla 12 kil a adipexm🙂))

1majka11
14. okt 2012

Ja Adipex odporucam, chudla som jak šarkaň🙂)

jadodka
14. okt 2012

Tak ja som schudla vtedy asi 10kg a nič som nenabrala ani gram a teraz by som zase potrebovala... moc mi zostalo po tehotenstve, cvičím, zdravo sa stravuje a už 3/4roka ani gram dole ☹ , už ma to ani nebaví, kde zoženiem Adipex??? ak budete niektorá robiť objednávku myslite aj na mňa

bbbea
28. okt 2012

jaj baby neberte to, ja som si znicila stitnu zlazu ☹ je to svinstvo. radsej budem mat 20 kg nadvahu ako by som zas zacala brat adipex. väčšie zlo na chudnutie nepoznam.

riave
28. okt 2012

baby ja som ho brala asi pre 4-mi rokmi. schudla som z L na S akoze paradicka. no a kedze som po tehu nabrala, tak ho idem brat zase. uz ho mam kupeny....ako ja viem ze ma kopec NU, ale na kazdeho to inak vplyva. mne asi tak 2 dni trosku silnejsie buchalo srdce ale potom nic....

riave
28. okt 2012

@bbbea no akurat premyslam...a vies ze aj ja som prave zacala mat s nou problemy ? kokso, zeby ozaj z toho ? alebo predispozicia ? bo moja mami ma tiez aj bracho 😕 😕

mauerka
28. okt 2012

@bbbea Ako si si znicila stitnu zlazu tym liekom? Brala si ho pred otehotnenim? Ako vies, ze to bolo od Adipexu? Nezastavam sa tohoto sposobu chudnutia, len ma to zaujima 🙂

bbbea
28. okt 2012

@riave a @mauerka nie som si ista ze urcite z toho, ale tak strasne ma tlačievalo v krku, až bolelo a strasne, a to od vtedy ako som experimentovala s tymm adipexom, vlastne to bol dôvod preco som ho vysadila.navyse som studovala na VŠ výživu a prednašal nam prof. ktory je odbornik na štitnu zlazu, tak som k nemu chodievala na konzultacie, poškodena nie je ale metabolizmus je uplne rozhadzany, vlastne odvtedy sa mi nedari schudnut, zdravo som sa stravolala,pravidelne cviičila a kila nesli dole. uz ma neboli, zacala som uzivat tekvicovi olej s org.jodom od toho nasho profesora a je to lepšie.
A brala som ho tak pred 4 rokmi, tehotna som az teraz, urcite by som sa nesnazila o dieta vtedy......
@riave ak mas predispoziciu, tak to je este horsie!!!
Jednoducho tema adipex si myslim, ze by sa nemala rozoberat na forach, je to nebezpecne, zakazane....ludia su ovplyvnitelni....

darla27
1. dec 2012

Uzivala som adipex pred 10-timi rokmi, schudla som cca 6 kil (viac som vtedy nepotrebovala) ale odvtedy sa mi rozstiepuju nechty, strasne mi padali vlasy, o tom ze som bola ako naspeedovana vevericka po uziti tabletky ani nevravim.
Nemohla som spavat, mala som busenie srdca a navyse som niekolko rokov bojovala s neplodnostou.
V mojom okoli to vyskusala hadam kazda baba (sranda ze ziadna to tak hrozne nepotrebovala)
a je fakt ze sice kazda schudla ale uz by som to nikdy neriskovala,
par kil naviac za hazard s vlastnym zdravim rozhodne nestoji.
Ked ma clovek pevnu volu, dokaze schudnut aj bez toho, zial nieje to prave moj pripad. 😀
Nepoznam nikoho kto by lahko a rychlo zhodene kila nenabral dvojnasobne spat. Bohuzial.

grejci1
1. dec 2012

@paulaa748 ahoj, neviem kde sa predpisuje, ale v EU je zakázaný, pretože vedlajšie účinky boli horšie ako efekt. My sme sa s manželom skoro rozišli, pretože som bola pri užívaní tohto lieku agresívna, mala som hrozný tlak na hrudi a celkovo... padali mi vlasy, štiepili sa nechty a mala som problémy s obličkami. Schudla som asi 30 kg, ale nie vďaka efektu toho "lieku" ale vďaka tomu, že som skončila na infúziach... Kašli na taký humus, manžel mi povedal, že ak si ešte raz objednám niečo, čo nie je z lekárne alebo na predpis, tak že to hodí bez ohladu na cenu do záchoda.

paulaa748
autor
17. jan 2013

Ahoj. Predpise ho lekar na slovensku ale vybrat sa da len v cechach, ja som sa koli nemu do ciech trepala aby som ho kupila lebo som sa bala na nete chcela som s byr ista ze to mam s lekarne,,, beriem ho ale necitim nic uz mesiac a pol ziadna nespavost agresivita nic, neschudla som ale tak rapidne lebo obcas som aj zabudla brat zatial 7kil iba a uvidim dalej uz som sa chcela nato aj vykaslat koli ale ten pocit ze aj ked zatial 7 ale sracilo to na to aby som zapla gate lebo uz som bola v stave zufalstva a moj problem bol vzdy velky apetit🙂 🙂

daka122
17. jan 2013

adipex je riadne svinstvo, raz som ho brala aj ja a už nikdy viac .Račej bud rada že deti maju mamičku plnoštihlu,ako keby nemali mať žiadnu. ☹

lucia1205
19. jan 2013

@paulaa748 ja to tiež teraz beriem a nemám žiadne nežiadúce účinky... Minulý rok som ho brala viac ako mesiac a schudla som 10kg a tiež som nič nemala, len som pribrala 4kg späť - veď boli Vianoce 🙂 Viem, že je to svinstvo, ale dva mesiace hore dole 🙂 liek nieje zakázany(to by ho asi nevyrábali), len nieje registrovaný u nás...🙂 veľa sili pri našom chudnutí 😉

miskap2111
19. jan 2013

@lucia1205 aj keď nemáš nežiadúce účinky, koleduješ si o riadne. Adipex ide cez nervovú sústavy a ty si možeš tak rozhádzať receptory, že budeš trpieť doživotnými depresiami. Tie prídu nenápadne, takže ich možno ani nespojíš s Adipexom. Takže, "zdraviu" zdar!! Adipex je stiahnutý z trhu kvoli veľmi závažným účinkom. A kupuješ ho nelegálne cez internet, čím podporuješ čierny trh.

daka122
20. jan 2013

baby, nejedzte to len v skratke ked som to brala asi somnou v tom čase šlahala puberta aj ked vek na nu už nebol ,ale nedokažem si predstavit že som sa sa zo zdraveho rozumu dala na to nahovorit aj ked moja vaha pri vyške 170 cm, nebola nikdy viac ako 63 kil čo si myslim že nieje veľa. Mala som počas uživania problem s dýchanim čo už to bol varovný signála a ja som na to kašlala, pritom som zdravotník.a po čase sa dostavil diabetes picham si 4krát za den inzulin !!!!!!!!!!!!!!! 😠 podotýkam že v našej rodine nieje dedičný a mnohý lekari po konzultácii sa dohodli že všetky tie ochorenia spustil adipex. Tak ak Vás ani toto nepresveči tak potom hazardujete so svojim zdravím. 🙄

tinka351351
22. jan 2013

Ahoj.Zajtra mi pride adipex,mam z toho strach,co som sa tu docitala,ale velmi chcem schudnut.☹

miskap2111
22. jan 2013

@tinka351351 nejedz to. To je akokeby si si sypala jed rovno do úst iba preto, aby si schudla. Fakt ti to za to stojí????