Užívanie Belari

michaelas7
4. okt 2016

Dobrý deň. Lekárka mi v auguste predpísala Belaru (hak beriem prvýkrát) povedala nech začnem prvý deň menštruácie beriem 21dní a 7dní nech mám pauzu a potom to opakujem vždy. Samozrejme bola som upozornená že zo začiatku budem mať "slabšiu menštruáciu" prvý mesiac. Beriem to podľa jej pokynov ale menštruácia mi nesedí mám ju vraj dostať po dobratí blistríka(po 21dnoch) o nejaké 2-3 dni počas 7dňovej pauzy ale nie je to tak. Neskôr mi kamarátka povedala že ju užívam nesprávne a mala som ju na začiatku začať užívať inak. Chcem sa Vás spýtať či ste mali alebo máte rovnaký problem po prípade či je to užívanie správne lekárka mi už 4tý deň nedvíha telefón preto sa pýtam Vás . Ďakujem 🙂

edn
5. okt 2016

@michaelas7 antikoncepcia sa vacsinou zacina uzivat v prvy den menstruacie a potom sa dodrzuje ten cyklus 21 dni a 7 dni.. neviem ako si ju zacala uzivat ty.. urcite je to napisane aj v pribalovom letaku ako sa to ma uzivat..

michaelas7
autor
5. okt 2016

@edn začala som ju užívať tak ako to píšu aj v letáčiku v prvý deň menštruácie brala 21dní a potom 7dňová pauza podľa inštrukcii tak neviem prečo mi to tak nesedí

edn
5. okt 2016

@michaelas7 tak potom si ju uzivala spravne.. a kedy si mala tych 21 dni?? potom si si dala aj dalsi blister, alebo este mas teraz tu pauzu??