Vymeškané tabletky HAK

paulisko
24. jún 2019

Ahojte chcem sa opýtať....V utorok stredu minulý týždeň som neužila HAK keďže sme boli preč a neviem ako tabletky ostali doma štvrtkovú tabletku som si dala až v piatok poobede ...lenže zároveň som doberala ešte antibiotiká na liečbu zápalu močových ciest ....mala som aj nechránený pohlavný styk .....no však včera v nedeľu sa mi dostavilo krvácanie.....bude to asi kvôli tým vymeškaným tabletkám ale stalo sa Vám to že až po pár dňoch ste začala krvácať od vymeškania? I keď som ďalšie tabletky jedla už pravidelne

hvolkovamirka
24. jún 2019

@paulisko ja ked som brala uz davno HAK, tak po vymeskani som napriklad nezacala krvacat ani raz, asi je to individualne, ale zavolaj lekarovi a opytaj sa jeho.

alexandra2468
24. jún 2019

@hvolkovamirka ja som pri vynechani/zabudnuti tiez nezacala krvacat.. aj pocas tej tyzdnovej prestavky kazdy mesiac, som vacsinou dostala ms az na 4. den.

paulisko
autor
24. jún 2019

@hvolkovamirka ahoj ďakujem za odpoveď....mne sa to už stalo raz pred dvomi rokmi ale krvácanie sa mi dostavilo hneď ráno ako som zabudla užiť druhú tabletku ale boli to myslím na konci druhého týždňa ....teraz však som neuzila poslednú z prvého týždňa a prvú z druhého druhu na druhý deň poobede takze do menštruácie mám ďaleko ale aj v jednej diskusii som to už s babami riešila že posledná menstruacia mi ani neprišla len som mala dva dni spinenie ....ku doktorovi som objednaná na zajtra na preventivku lenže mám niečo veľmi dôležité takze sa budem len modliť že to zajtra stihnem uňho

paulisko
autor
24. jún 2019

@alexandra2468 a tiež sa ti stalo že si ich vymeškala viac ako jednu?

marika39
24. jún 2019

ja som zabudla tabletky doma keď sme šli na predlžený víkend preč, takže som neužila dve ale nedostala som . Dobrala som všetky a až potom , normálne.

pininka1
24. jún 2019

Skôr vidím problém v ATB, pretože znižujú účinok antikoncepcie a keď si ju ani neužila, no neviem, bola by to náhoda, ale kombinácia viacerých faktorov môže zauradovat.

paulisko
autor
24. jún 2019

Ja som preistotu robila už test dnes keďže som mala vtedy nechránený styk a urobil sa do mna priateľ 😁 aj keď to by ešte neukázal asi ale myslite že to môže byt potom tými antibiotikami?

paulisko
autor
24. jún 2019

@pininka1 áno aj mna to napadlo že či to môže byt tým že tým pádom len nezaúčinkovala hak kvôli tým antibiotikám a spustilo sa krvácanie len mi nejde do hlavy prečo až včera ....antibiotiká užívam týždeň

paulisko
autor
24. jún 2019

Ďakujem že my odpovedáte

alexandra2468
24. jún 2019

@paulisko ano zabudla som aj dva dni po sebe. Myslim, ze to bude skor kvoli atb..

pininka1
24. jún 2019

@paulisko ťažko povedať, telo je choré, zareagovalo inak, ešte aj vynechané tabletky, asi zblblo.

paulisko
autor
24. jún 2019

@pininka1 No je to dosť nepríjemné pretože sa k tomu pridala aj hnačka od včera a aj bolesti podbruška ...asi sa ozaj telo poblaznilo

pininka1
24. jún 2019

@paulisko no to bude určite tými ATB, ak neberies určite si začni dávať probiotiká.

lucique29
21. nov 2019

Baby mam otazocku ked som v Hak v druhom tyzdni akurat zobrala namiesto stredy sobotnajsiu z prveho tyzdna a teraz neviem ci mam zobrat tu zabudnutu teda za stredu a rovno aj za dnesok stvrtok? Waaa ja.neviem aby som si to nedomotala