Vynechané tabletky a bolesti v podbrušku

rose95
28. júl 2015

Ahojte,
Velmi by som bola rada ak by ste mi poradili.
Beriem antikoncepciu uz styri roky,ale bohuzial nie pravidelne pretoze niekedy zabudnem na jednu az dve tabletky tyzdene.Pred dvoma tyzdnami som zacala brat novy balicek a hned v prvy tyzden som si nedala 3 tabletky,na druhy tyzden som si tak v strede tyzdna zabudladat dalsie 2 tabletky.a koncom toho tyzdna sme sa s partnerom milovali aj v nedelu aj v pondelok tak,ze sa do mna urobil a teraz neviem ci mozem byt tehotna a neviem co mam robit.Menstruaciu mam pravidelnu takze tento tyzden vo stvrtok by som ju mala dostat.Dnes je utorok takze cakam.
Dnes to moze byt osmy az deviaty den od oplodnenia,mam take mierne bolesti v podbrusku,citim sa viacej unavena a vcera mi bolo aj na vracanie vecer.
Prosim Vas poradte mi,budem vam velmi vdacna.

seahorse27
28. júl 2015

Jasne, ze mozes byt tehotna. Preco beries tabletky, ked nie si schopna ich brat pravidelne a este aj riskujes sex naostro??? Nechapem...prazdninova nuda asi, ze?

rose95
autor
28. júl 2015

Ako mam teda zistit ci som tehotna?Mam pockat ci nedostanem menstruaciu?

zuzkavladko
28. júl 2015

To nema ziaden zmysel aby si brala antikoncepciu, ked ju neberes pravidelne. To ju rovno nemusis brat vobec. Ano, tehotna mozes byt....

seahorse27
28. júl 2015

Zeby tehotenskym testom? Sprav si ho vo stvrtok rano (ak nedostanes menstruaciu), to by uz mohol nieco ukazat...

rose95
autor
28. júl 2015

Dakujem za radu

nyusika
28. júl 2015

toto je dokonala ukazka "zlyhania" HAK. Dolezite je potom pred partnerom tvarit sa nechapavo, sokovane a prekvapene.
kasli na testy, pockaj si devet masiacov, ked pridu kontrakcie, si tehotna.