Vysadenie antikoncepcie

14. jan 2024

Ahojte dievčatá , užívala som antikoncepciu 6r bez prestávky. V decembri som douzivala posledné balenie a už som si ju nenasadila naspäť . Bolo to presne 27. 12 . Následne som dostala menzes po vysadení 31.12 . 2023 . 6.1 sme mali nechránený styk . No a tu je otázka na vás či sa jedna o príznaky z vysadenia antikoncepcie ? Nakoľko ma stále boli v podbrušku , vaječníky , nafúknutie bruska a k tomu stále hnedo špinim. Mám nepríjemne pichanie zo spodu a nutkanie na mocenie . Som celá rozhladena . Zajtra idem k dr, lebo mám pocit ze sa mi rozťahuje celý spodok vnútorne 😏Ďakujem za odpovede .

ibrunova
14. jan 2024

Ja som žiadne také príznaky po vysadení nikdy nemala.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aaadkaaa
14. jan 2024

Ja som mala-bolo to tehotenstvo😁

ibrunova
14. jan 2024

urob si test..

autor
14. jan 2024

@aaadkaaa 🤣🤣🤣 ďakujem za odpoved no ale to je asi nulová šanca u mňa lebo mala som menzes 31.12 normálny ešte aj dosť silný takže by to bolo veľmi skoro na príznaky

autor
14. jan 2024

@ibrunova myslite že by to bolo možné ?

lindous
14. jan 2024

Ja som teda bola psychicky totálne rozhádzaná po vysadení, pleť hrozná, menštruácia prvé mesiace šialená… u teba by som podľa príznakov aj dátumov povedala, že by mohlo ísť možno o ovuláciu

autor
14. jan 2024

@lindous ďakujem za odpoved prvý krát sa mi toto stalo už som brala aj antikoncepciu predtým vysadila žiadne problémy som nemala to iste keď som mávala ovulácie žiadne bolesti len hlien . Toto ma trápi taký týždeň určite bolesť krížov brucha hnedý výtok nutkanie na mocenie . Buď mám silný zápal ale ja len pevne verím že nie nádor 😭 mám 34 rokov už to svoje telo akosi poznám ale toto ma fakt znepokojuje

veronikaszabova
14. jan 2024

Ano, moze to byt z HAK. Tiez som to tak mala

autor
16. jan 2024

Ahojte dievčatá bola som u gynekológa mám všetko v poriadku ❤️ vyzerá to na hormóny akurát mi spomenul vysokú stielku maternice som v polovici menstruacneho cyklu .