Kedy by som mala dostať menštruáciu po vysadení antikoncepcie?

Zodpovedané
24. mar 2023

Dobrý deň,

porodila som v marci 2022 a v máji som nasadila antikoncepciu Zlynda. Tú som nepretržite brala do januára 2023. Potom som ju vysadila. Doužívala som riadne blister a nový už nezačala. Menzes som nemala celý čas užívania.

Po vysadení mi stále neprišiel menzes.

Je to v poriadku?

Mám už kontaktovať gynekológa?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

pokiaľ ešte dojčíte, tak je možné, že sa menzes ani nedostaví.

Ak nedojčíte, tak kontaktujte ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník