Vysadenie antikoncepcie a následné bolesti brucha a vaječníka

katkaleonard
26. júl 2020

Ahojte. Prosím vás nemáte skúsenosti s takýmto problémom ako mám ja ? ... Vysadila som antikoncepciu a o 4 dní sa mi dostavili bolesti celého spodného brucha a pravého vaječníku. Ani len potlačiť to nemôžem ... Ráno sa chystám lekárne ale už mám obavy či to je normálne 😒

amelie2017
26. júl 2020

@katkaleonard vysadila si po skonceni balenia alebo hocikedy? Lebo ja ak som vysadila uprostred brania, vzdy prisla do par dni bolestiva ms.

katkaleonard
autor
26. júl 2020

@amelie2017 dobrala som celý plátok prišla menštruácia a po nej som už nenasadila

amelie2017
26. júl 2020

Tak to bude pravdepodobne ovulacia. Niekedy su ovulacne bolesti priserne, horsie ako menstruacne. Nafuknute cele brucho, pichanie vo vajecniku..ja som brala antiku 10 rokov a ked som vysadila, lebo sme chceli babo, ovulka bola bolestiva. Niekedy som sa nemohla ani pohnut.

veronikaszabova
27. júl 2020

@katkaleonard ked som vysadila ant. zo zdr. dovodov, mala som bolesti podbruska - gynekolog sa vyjadril, ze telo "sa dava dokopy". Trvalo to 3t

vikusjk
27. júl 2020

@katkaleonard ja mam od vysadenia antikoncepcie bolest vajecnika pri ovulacii pravidelne. Je to dost neprijemne, hlavne ak si predstavim, ze keby sme chceli druhe dieta, tak pocas týchto bolesti este sa snazit o babo... och. No dufam, ze to nebudes mat rovnako a ze ta to casom prejde.

katkaleonard
autor
27. júl 2020

@vikusjk
@veronikaszabova no dneska som pochodila lekárov. Gynekológ nič nenašiel, chirurg tiež nie , sono slepého čreva v poriadku priestotu pozreli aj to keďže to je blízko vaječníkov... No bolesti sú stále 😒 dúfam že to prejde čím skôr ani smiať sa neviem hneď to zabolí 😒

vikusjk
28. júl 2020

@katkaleonard neskúšala si si robiť test ovulácie? Ak sa ti potvrdí ovulka, môžeš ľahšie odpozorovať o mesiac, či sa ti to bude opakovať.