Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vysadenie antikoncepcie a nechránený sex

sabi258
21. jan 2016

Chcela by som sa spytat pred dvoma tyzdnami som dobrala antikoncepciu.citala som clanky o tom ze po vysadeni mam v tele stale neaku tu ochranu.cca mesiac.je to pravda? Mozem mat nechraneny sex ? A nemusim byt v tom?alebo to na kazdeho posobi inak? Dakujem.

monicm
21. jan 2016

@sabi258 Jediná 100% ochrana pred otehotnením je nemať sex. Takže ochrana nejaká zostatková môže byť, na druhej strane, hovorí sa, že keď žena vysadí HAK má väčšiu pravdepodobnosť na tehotenstvo. Ak nechceš byť tehotná a neberieš HAK, radšej sa chráň inak a nespoliehaj na reči typu JPP (jedna pani povedala). Dokonca ani na štúdie, ktoré sa nerobili na tebe, ale na niekom inom. 😉

seahorse27
21. jan 2016

Keby to tak fungovalo, tak by stacilo brat ATK kazdy druhy mesiac :D

zuz02
21. jan 2016

Praveze mnoho zien po vysadeni antikonc.lahsie otehotnie. Ja som tiez ten pripad. Vysadila som tbl.a hned som ostala tehotna.

danielle799
21. jan 2016

Nie je to pravda..tabletky Vam chrania len ked ich beriete....akonahle vysadite mozte hned otehotniet...a ovela vyssie percento tu je...

safranca15
22. jan 2016

No u mna to tak bolo ze som otehotnela mesiac po vysadeni

bobulazelena
22. jan 2016

Je to individualne...ja som vysadila pred rokom a doteraz sa nam bohuzial nepodarilo splodit potomka...niektore baby vysadia HAK a sup v prvom cykle otehotneju. Ale pokial neplanujes dieta, tak by som sa na nejake zostatkove hormony nespoliehala, aj ked bohuzial uz teraz viem , ze otehotniet nie je az take jednoduche, aspon nie pre vsetky z nas...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli