Vysadenie antikoncepcie kvôli bolestiam hlavy počas užívania

aminak
25. apr 2019

Dobrý deň prosím Vás užívam 10 dni antikoncepciu Yasmin je to moja prvá antikoncepcia v živote ale je mi ztoho strašne zle každý deň a boli má hlava ... myslite že to môžem vysadiť teraz keď mi je ztoho tak zle ... lebo do ďalšej menštruácie mám ešte ďaleko 😏

miskap125
25. apr 2019

@aminak mala som podobne vedľajšie účinky keď som začala užívať HAK Mistra, plus nechutenstvo, strašne výkyvy nálad..dalo sa to do poriadku asi až po dvoch mes, podľa mna vysadiť môžeš,ale asi by som sa poradila ešte so svojim gynekológom

gdulskadarina
25. apr 2019

@aminak vysadit mozes, ale mala by si navstivit lekara, ze ti nesadla, nerobi ti dobre a ze by si chcela nejaku inu, obcas sa stava, ze musis vyskusat viac, aby si videla ktora ti sedi... bohuzial no

aminak
autor
25. apr 2019

@gdulskadarina neviem rozmýšľam nad Mirenou či by to nebolo lepšie riešenie ...🙂

ibrunova
25. apr 2019

@aminak keď ju teraz vysadíš, o dva dni dostaneš menzes a zhapruješ cyklus..

gdulskadarina
25. apr 2019

@aminak mirenu myslis ako teliesko? lebo su aj tabletky... teliesko je vraj fajn, kamosky to maju a pochvaluju si, ale znacku ti da lekar, je ich viac 🙂

aminak
autor
25. apr 2019

@gdulskadarina áno teliesko doktor mi to strašne vychvaľoval ale ešte som nerodila tak neviem ... zevraj lepšie pre ženy ktoré už boli rodiace 😏

gdulskadarina
25. apr 2019

@aminak no kamoska ma,tiez este nemala babatko a to sa dava vraj nejake specialne pre nerodicky, zavadza sa pocas mensturacie, jej to robili v Brne na sukromnej klinike, zevraj to prebiehalo dost rychlo, ale ze potom dva dni mala dost bolesti :/, ale ze nic co by sa nedalo prezit 🙂

h_petra
25. apr 2019

Samozrejme, ze to vysad ak je ti zle a ziadnu si uz nikdy nedavaj

tya12
3. okt 2019

Aj ja sa pripájam k tým , ktorým antik.nesadla..
Tiež to bola moja prvá , brala som ju tiež 10.dní viac som už nevydržala.
Ale ja som brala antik. Daylla.
Neustále pocity na zvracanie, častokrát aj zvracanie, nechutenstvo, bolesti žalúdka, uuuuplne depky , výkyvy nálad, chudnutie, zadychávanie sa aj pri minim.aktivite a strašné zhoršenie pleti..
Nikdy viac!!!!
Vysadila som zo dňa na deň , aj keď som bola krátko po menzese.
Hneď o dve dni začína mi opäť prichádzať menzes.
Som si vedomá , že isto som si rozhádzala celý cyklus , ale už sa tak ďalej fungovať nedalo.
Podotýkam , že antiku som nechcela kvôli tomu aby som chcela zabrániť počatiu , ale dr.mi ju napísala , že som mávala dosť bolestivý a silný menzes v prvé dni..
Ale po tejto skúsenosti , radšej mať silnejší menzes ako toto..