Vysadila som antikoncepciu a partner si nedal pozor

aalzbetkaa
3. mar 2017

Ahojte zienky. Užívala som polrok antiku seasonique...Ale Vysadila som ju pretože som priberala. Keď sme mali s partnerom sex tak si nedal pozor. Myslite že by som mohla otehotniet keď som nemala mať vtedy plodné dní? Ďakujem za odpovede. Som z toho troska mimo 🙂

ayfer
3. mar 2017

Ked mas nechraneny sex tak mozes otehotniet .

sense
3. mar 2017

nuz je to 50 na 50,

pullower
3. mar 2017

nechapem ako si chlap nevie dat pozor 😀😀😀 bud je blby alebo bol ožraty :swea:sweat_smile:😅t_smile:

ayfer
3. mar 2017

@pullower No "dat si pozor" tiez nie je 100 % ná ochrana 🙂

pullower
3. mar 2017

@ayfer 100% nie ale 99 hej 🙂

evittam
3. mar 2017

@pullower No vidis a HAK je 99,8 a aj tak sa stane,ze zena otehotnie.😉

pullower
3. mar 2017

@evittam nestras, to aby som zas mal v penazenke gumu? 😀

evittam
3. mar 2017

@pullower 😀 Nestrasim, su aj take pripady a je ich dost.😉

pullower
3. mar 2017

@evittam no ale s gumou je to take ako lizat zmrzlinu cez sačok 😀

evittam
3. mar 2017

@pullower To mas pravdu. Ja som "gumu" pouzila asi 2x v zivote......😉

pullower
3. mar 2017

@evittam ja som raz pouzil cokoladovu gumu, nikdy viac 😀

cuculiatko88
3. mar 2017

Len "davat si pozor" nestaci,dokazom je nas treti poklad v brusku 😂😂😂
@pullower

pullower
3. mar 2017

@cuculiatko88 tak to sa tesim s tebou ak poklad 🙂

enusamt
3. mar 2017

@pullower alebo moc vo vytŕžení 😀

pullower
3. mar 2017

@enusamt alebo to 😀

ayfer
4. mar 2017

Nejak sa to tu zvrtlo 😀

ayfer
4. mar 2017

@aalzbetkaa no ak chces sexovat , nastuduj si najprv nieco o biologii, otehotniet mozes hocikedy dokonca aj pocas menstruacie a kedcuz sa stane "nehoda" existuje tabletka vola sa escapelle , treba ju uzit do 72 hodin po styku .

aalzbetkaa
autor
4. mar 2017

Ďakujem za odpovede. Čakala som trocha normalnejsie ale čo už. Každému sa to môže stať.

kengurica
4. mar 2017

@aalzbetkaa .....a aka odpoved by ti pomohla? ANO, alebo NIE?.....
Uz sa tu opakujem niekolkykrat .....Odpovede na taketo na taketo "statistiky" a "pravdepodobnosti" su o nicom.
Ked ti odpoviem, ze sanca ze otehotnies je 30% a sanca ze neotehotnies je 70%, tak aka je vypovedna hodnota tejto odpovede? ..samozrejme nulova, pretoze NIKTO ti nezaruci, v ktorej skupine si (30, ci 70%).....keby bola sanca aj 1%, nikdy nebudes vediet, ci sa zrovna ty neocitnes tam.
Neviem, ci je to to, co si chcela pocut (zrejme nie), ale odpoved ti da jedine test, menzes, ci gynekolog. Vestecka gula tu uz tiez bola zmienovana nespocetnekrat....
Odpvedou je bud "SI", alebo "NIE SI"......

aalzbetkaa
autor
4. mar 2017

@kengurica fuuu si riadne na mňa vyskočila 🙂 preto somnoho tO tu písala že ak má niektorá skúsenosti so tym, pretože ja som tým skúsenosti nemám 🙂 Veľa žien užívalo hak A keď vysadili hneď ostali tehotné 🙂 takže tak

ayfer
4. mar 2017

Prosim ta a aku normalnejsiu odpoved si cakala ??? Ved som ti normalne napisala , opakujem, ze ak mas nechraneny pohlavny styk tak mozes otehotiet hocikedy pocas cyklu....alebo nemusis. Na to ci si alebo nie si tu odpved nikdo nevie

sunny8
4. mar 2017

My s manzelom nepouzivame vobec ziadnu formu antikoncepcie ani kondomy ani teliesko ani tabletky naplaste a podobne ale este sa mu nikdy nestalo aby si nedal pozor .... Takto prerusovanou sulozou fungujeme uz 4 roky a mame zatial len jedno dietatko neverim ze muz nestihne vybrat ze neciti kedy "uz" .... Je to nezodpovednost zo strany chlapa no podla mna ... Lebo nemozem povedat nic proti tebe lebo sama sa nechranim ale teda moj muz je vzdy opatrny

sunny8
4. mar 2017

Po vysadeni mas omnoho vacsiu sancu otehotniet a niektori vravia ze aj vacsiu sancu na dvojcata 😂 a otehotniet naozaj mozes hocikedy aj pocas ms aj pocas eplodnych dni aj pocas plodnych aj tesnne po porode proste vzdy je nejake percento

pullower
4. mar 2017

@sunny8 ved to na tom nechapem ze chlap neciti ze uz bude ci zabudne vytiahnut ci naschval do nej pustil ci si pomylil pedal namiesto brzdy dal plyn 😀😀

sunny8
4. mar 2017

@pullower urcite citi sak to nepride zrazu ale postupne ide do toho 😂😂😂😂 asi to tak chcel no lepsi pocit pre neho 😂😂😂 nechapem tych chlapov tak toto ano ale starat sa o deti toto uz nie preto ostava tolko slobodnych maminiek je to smutne

pullower
4. mar 2017

@sunny8 je to o zodpovednosti 🙂

misel0806
4. mar 2017

Pri nechránenom sexe je vždy šanca,,no každopádne uvidíš na teste ci sa podarilo alebo nie....😉