Vysadila som Desirett a som bez menzesu

domca3222
21. feb 2017

Ahoj baby vysadila som HAk a ešte somstále nedostala menzes.Po akom dlhom čase po vysadení ste dotali vy prvu menzes??Podotýkam brala som ju 2 roky alekedze som bola s nej vyhádzana na tvári musela som ju vysadit.Dakujem za odpovede.

1medvedik1
22. feb 2017

Ahoj ja ti síce nepomôžem s tým kedy asi dostaneš prvý menzes po vysadení..Ale idem vysadiť antikoncepciu Lunytta, dnes som si mala dať prvú tabletku z blistra, ale už si ju nezoberiem, taktiež som brala 2 roky aj niečo. Chcem sa ťa len opýtať ako ti bolo po vysadení? Či sa u teba niečo zmenilo?

domca3222
autor
22. feb 2017

@1medvedik1 Ahoj noo kedze som bola aj po nej vyhádzaná teda mala som akne tak to mi odišlo ale ešte stále ma boli v podbrušku.inak nič také.

1medvedik1
22. feb 2017

@domca3222 vďaka, uvidím ako bude moje telo reagovať na túto zmenu. A tebe tiež prajem všetko dobré. Menzes ti určite príde, možno to bude trvať dlhšie. Skús zavolať svojmu gynekológovi, gynekologičke a skús sa poradiť. Veľa šťastia

dudduli
22. feb 2017

v januari som vysadila antikoncepciu,vo stvrtok bude 5 tyždnov co som mala dostat menzes a stale nic. minuly tyzden som bola u lekara,pichol mi vyvolavacku ..som 7 dni po vyvolavacke a stale nic.... som zvedava kedy sa dostavi...brala som Jeanine

domca3222
autor
22. feb 2017

@1medvedik1 Dakujem aj tebe prajem všetko dobre.

domca3222
autor
22. feb 2017

@dudduli a nie si tehotná??ked sa ti nedostavila??vieš može sa stat.

1medvedik1
23. feb 2017

@dudduli A čo ti povedal doktor na to že sa ti nedostavili? Je to zlé? Ja som vysadila tento mesiac tak ma zaujíma že čo môžem čakať a čo nie .. a teraz keď ti nezabrala vyvolávačka ta čo?

dudduli
23. feb 2017

domca3222 - nemala by som byt ,robil mi aj gynekologický ultrazvuk,vsetko je v poriadku,buduci tyzden idem na kontrolu,tak som zvedava co mi povie.
doktor hovoril ze moze sa to stat.sama som zvedava ...pevne verim ze sa dostavia