Nedostala som menzes

anonymgirl16
16. okt 2022

Ahojte baby potrebujem poradiť…nedostala som menzez už mi mešká 7 dni včera som si robila test a bol negatívny prešli 2 týždne od kedy som mohla otehotnieť robila som si test skoro?mam večer aj bolesti v podbrušku aj sa mi znechucuje jedlo ale to možno aj z toho že stresujem že som tehotná mala som aj veľmi malinko špinenie menzes mi väčšinou nemešká ale asi pred 3-4 mesiacmi som vysadila antikoncepciu ale aj po vysadení som mala do teraz pravidelnú…ďakujem

layla123321
16. okt 2022

@anonymgirl16 ahoj, na test nebolo príliš skoro, zopakovala by som o dva dni. Môže to byť aj zmenou hormónov po vysadení. Ak aj tak nepríde a test bude negatívny, zašla by som k doktorovi.

diaalex
16. okt 2022

@layla123321 táto téma tu je od včera asi 10.x založená 🙈

anonymgirl16
autor
16. okt 2022

@diaalex prepáčte dneska som sa sem iba registrovala moc neviem jak to tu funguje chcela som sa len rýchlo spýtať lebo stresujem

layla123321
16. okt 2022

@diaalex pár dní som tu nebola, tak som nemala tú česť 😂😂😂

simona1998
16. okt 2022

@anonymgirl16 namiesto stresovania urob test , my sme neni veštice .. 🙂 budeš si istejšia ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre