Zabudla som užiť tabletku, ale vôbec neviem kedy

oriesok32
18. jún 2017

Ahojte baby,prosím o radu.Dnes som zistila že mám v blistri o jednu tabletku viac akoby som mala mať.V utorok si mám dať poslednu a namiesto dvoch tam mám 3.Co teraz?Zajtra si už nedať a začať sedemdňovú pauzu,alebo normálne dobrat a začať o deň skôr s novým balenim? Ďakujem

evittam
18. jún 2017

@oriesok32 Normalne dobrat a normalne zacat.

moonlight1210
18. jún 2017

@oriesok32 riadne dobrat, dat sedem dni urcenu pauzu a zacat zas. Ak ti hladina latok klesla, tak medzicasom uz zas stupla, si stale chranena. A do buducna nezabudat.
To by som urobila ja.

A dufat, ze v neznamom case zabudnutia nebol nechraneny sex a motyka nevystrelila. 🙂

ukulela
18. jún 2017

normalne dobrat (ja by som bez vynechanej!, normalne v termine zacat a do zacatia noveho blistra sa chranit aj inac.

oriesok32
autor
19. jún 2017

@evittam
@moonlight1210
@ukulela
Ahojte baby. dakujem moc, snad to bude ok 🙂

v zivote sa mi to nestalo, vobec neviem kedy som zabudla , mam na to pripomienku, ach jo, toto by muselo byt ozaj bozie riadnenie ak by motyka vystrelila :D

evittam
19. jún 2017

@oriesok32 Ja som zabudla veľakrát a nic sa nestalo.😉

oriesok32
autor
19. jún 2017

@evittam
😅

bibina224
19. jún 2017

@oriesok32 taktiez si myslim, ze by si ich mala normalne dobrat a potom zacat s pauzou. Vzdy lepsie, ako ich vynechat

oriesok32
autor
19. jún 2017

@bibina224

dakujem, urcite doberiem, len si skratim pauzu o den v tomto cykle aby som nabehla na stary sposob

momi1_1
19. jún 2017

@oriesok32 no vidíš a hneď budeš na tej úrovni ako si bola aj zvyknutá. Netreba zbytočne panikáriť, keď zabudneš jednu tabletku. Z toho sa nestrieľa 🙂