Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zvracanie pri antikoncepcii

sabinka264
11. aug 2017

Mám 17 rokov a od včera som začala prvý krát brať HAK- Minerva(kvôli bolestivej men.) Včera som o 19:00 vzala prvú tabletku - bolo mi po nej trochu nevolno no nezvracala som) a dnes som vzala tabletku asi o 7:00 hneď po nej mi prišlo dosť zle zvracala som... (Viem že sa ma HAK brat cca v rovnakom čase... ) Neviem či mám brať naďalej tie tabletky, bojím sa že to boly nežiaduce účinky a že není možno vhodná pre mňa ta HAK. Čo mi poradíte? Vopred ďakujem.

22domi
11. aug 2017

Prestať brať.A v pondelok k svojej gynekologičke. Zmení ti ich.

sabinka264
autor
11. aug 2017

@22domi Rozmýšľam práve že možno som nemala o 7:00 vziať tu druhu ked tu prvú som vzala o 19:00 a možno preto mi prišlo zle no teraz fakt neviem...

22domi
13. aug 2017

O tom pochybujem,tiež som nebrala v tu istú hodinu. To sa nedá,teda u mňa. A doktorka mi antiku. Nebola,tiež mi bolo z nej zle

Tu začni písať odpoveď...

Odošli