icon

Aká bola vaša prvá jazda v autoškole?

avatar
marisssa
Dnes o 16:01

Aká bola vaša prvá jazda v autoškole? Ja som prekročila rýchlosť a dala som zle smerovku... Ach, necítim sa z toho dobre. Potrebujem vedieť, že v tom nie som sama.....

avatar
biba_18
Dnes o 16:04

veď preto si v autoškole aby si sa to naučila…

anonym_7249d3
Dnes o 16:14

Už si veľmi nepamätám, ale určite mi to aspoň raz skapalo. Veľkú hlavu som si z toho nerobila, lebo to sa raz za čas stane hocikomu

avatar
cucana23
Dnes o 16:17

Mňa na prvej jazde dala inštruktorka sa doviesť až domov 😂🙏🏻bola som spotena ako myš 😂Neboj to zvládneš každý si tým musel prejsť

avatar
bbwwoman
Dnes o 17:07

@marisssa pre mňa to bol stres asi som nebola sympatická majiteľke takže prepotena každú hodinu s ňou
Drbala do mňa keď som náhodou išla 21 namiesto 20
Keď išlo o hocičo hneď reči " čo nevidíte ?" Rypala
S ňou to nešlo dobre
Trénovala som pomimo s otcom tam žiaden stres
Keď majiteľka ochorela mala som jazdy s jej mužom a ten bol normálny takže do konca autoškoly som ju už nemala chvalabohu a dala som to len vďaka tomu že tam nebola ona inak by to bol stres
Neboj sa ničoho učíš sa nemáš dôvod na obavy
Nikto múdry z neba nespadol
Len sleduj premávku spätné zrkadlá
Keby náhodou nejaký debil trúbil ignoruj
Značky a základné veci
Postupne sa do toho dostaneš

avatar
sasa1310
Dnes o 17:08

moja prvá jazda bola len na parkovisku. Celú jednu hodinu nás učil prehadzovať rýchlosti. Druhá hodina parkovanie, tretia hodina do premávky, potom ďalšia jedna celá hodina bol rozbeh do kopca oboma spôsobmi

avatar
isis234
Dnes o 17:17

Moja prvá jazda bola skvelá. Inštruktor sa pýtal, koľko rokov už jazdím. Mňa to proste bavilo od začiatku. Bola som v pohode.
Nič si z toho nerob. Ako ti písali vyššie. Preto si v škole, aby si sa naučila a a inštruktori ti poradili. Ver, že budeš jazdiť skvele. Keď sadneš za volant, na nič iné sa nesústreď, LEN NA JAZDU. Ostatné veci, problémy nechaj vonku, pred autom.

avatar
pr85
Dnes o 18:04

@marisssa Zaujímavá. Po autoškole museli v aute meniť prevodovku, lebo som ju zničil. 🙂

avatar
didush27
Dnes o 19:19

@marisssa moja prvá jazda smerovala mimo mesto na dedinu, kde mi do cesty skočil veľký pes. Vyskúšala som si správne reflexy a aj pásy.. 🙈

anonym_d210e9
Dnes o 19:26

Mne instruktol povedal,ze nesedim za volantom prvy krat🙈oco ma ucil od 11tich takze tak ale je to kopa elrokov dozadu za dedinou,po zvazniciach od favorita po Aro,nivu 😁rada na to spominam

anonym_71adc2
Dnes o 20:00

"Na najbližšej svetelnej križovatke pôjdeme doprava" - strhla som hneď volant na parkovisko ku Lidlu.
Na druhej jazde som mala otvorené okná, stála som na červenej a pýtam sa inštruktora, že čo to tak smrdí (ako spálená guma) - on úplne flegmaticky "Pálite spojku".
Bolo toho viac.