Aká bola vaša prvá jazda v autoškole?
Aká bola vaša prvá jazda v autoškole? Ja som prekročila rýchlosť a dala som zle smerovku... Ach, necítim sa z toho dobre. Potrebujem vedieť, že v tom nie som sama.....
Už si veľmi nepamätám, ale určite mi to aspoň raz skapalo. Veľkú hlavu som si z toho nerobila, lebo to sa raz za čas stane hocikomu
Mňa na prvej jazde dala inštruktorka sa doviesť až domov 😂🙏🏻bola som spotena ako myš 😂Neboj to zvládneš každý si tým musel prejsť
@marisssa pre mňa to bol stres asi som nebola sympatická majiteľke takže prepotena každú hodinu s ňou
Drbala do mňa keď som náhodou išla 21 namiesto 20
Keď išlo o hocičo hneď reči " čo nevidíte ?" Rypala
S ňou to nešlo dobre
Trénovala som pomimo s otcom tam žiaden stres
Keď majiteľka ochorela mala som jazdy s jej mužom a ten bol normálny takže do konca autoškoly som ju už nemala chvalabohu a dala som to len vďaka tomu že tam nebola ona inak by to bol stres
Neboj sa ničoho učíš sa nemáš dôvod na obavy
Nikto múdry z neba nespadol
Len sleduj premávku spätné zrkadlá
Keby náhodou nejaký debil trúbil ignoruj
Značky a základné veci
Postupne sa do toho dostaneš
moja prvá jazda bola len na parkovisku. Celú jednu hodinu nás učil prehadzovať rýchlosti. Druhá hodina parkovanie, tretia hodina do premávky, potom ďalšia jedna celá hodina bol rozbeh do kopca oboma spôsobmi
Moja prvá jazda bola skvelá. Inštruktor sa pýtal, koľko rokov už jazdím. Mňa to proste bavilo od začiatku. Bola som v pohode.
Nič si z toho nerob. Ako ti písali vyššie. Preto si v škole, aby si sa naučila a a inštruktori ti poradili. Ver, že budeš jazdiť skvele. Keď sadneš za volant, na nič iné sa nesústreď, LEN NA JAZDU. Ostatné veci, problémy nechaj vonku, pred autom.
Mne instruktol povedal,ze nesedim za volantom prvy krat🙈oco ma ucil od 11tich takze tak ale je to kopa elrokov dozadu za dedinou,po zvazniciach od favorita po Aro,nivu 😁rada na to spominam
"Na najbližšej svetelnej križovatke pôjdeme doprava" - strhla som hneď volant na parkovisko ku Lidlu.
Na druhej jazde som mala otvorené okná, stála som na červenej a pýtam sa inštruktora, že čo to tak smrdí (ako spálená guma) - on úplne flegmaticky "Pálite spojku".
Bolo toho viac.

veď preto si v autoškole aby si sa to naučila…