Detský urológ - Banská Bystrica

viki128
26. okt 2021

Prosím vás, musím ísť s ročným synčekom k detskému urológovi v Banskej Bystrici. Detská lekárka nás poslala do Rooseveltovej nemocnice, a tam vidím že robia dvaja lekári. MUDr. Dobríková a MUDr. Jonáš. Máte s niekým z nich skúsenosti? Záleží mi hlavne na prístupe k deťom. Ďakujem 🙂

naobedbuduspagety
26. okt 2021

@viki128 pani doktorka dobríková je naozaj skvelá lekárka hlavne čo sa prístupu k detičkam týka. Ja som z návštevy urológiu bola na nervy už týždeň do predu čo bude. Malý pustil rev ako diviak len keď sme ho položili na posteľ, no napriek tomu si s ním doktorka poradila, radšej počkala kým sa upokojí a až tak vyšetrovala.

prunee
26. okt 2021

Tiez mame velmi dobru skusenost s MUDr. Dobrikovou.

maaji
26. okt 2021

Aj my sme objednaný ku páni doktorke Dobrikovej . Tiež som počula že je to dobrá, milá doktorka hlavne k deťom tak uvidíme .

anhaja1
3. jan 2022

Ahojte...syn je tiež objednaný od októbra na 10.1.máme len dátum, nie hodinu, hovorili nám, že týždeň pred termínom si máme zavolať, či to platí. Len sa neviem dovolať. Išli ste tam hneď ráno na 7:00 hod. alebo ste boli objednaní na konkrétny čas ? Ďakujem 🙂

veronica23
3. feb 2022

@anhaja1 dobrý večer, chcem sa len opýtať, ako ste dopadli so synčekom.
Ja hľadám detského urológa vo Zvolene, ale počula som chválu na VB, je potrebný aj výmenný lístok od obvodnej, či stačilo len zavolať a objednať sa?
Ďakujem

anhaja1
4. feb 2022

@veronica23 Ahoj,my sme mali vymenný lístok od našej detskej lekárky.Objednali sme sa telefonicky,cca v októbri a termín sme dostali na január.Ale závisí asi od akútnosti problému.