Onkogynekológ - Banská Bystrica alebo Bratislava

gabicka32
4. jún 2021

Ahojte vie mi niektora z vas podla skusenosti odporucit naozaj dobreho onkogynekologa? Banska bystrica napriklad? Alebo bratislava

jane124
4. jún 2021

V Bratislave ti odporucam MUDr. Luciu Kocovú, robí v NOÚ alebo aj na klinike Via Clinic

dominikakr
4. jún 2021

@jane124 ano, súhlasím, mudr Kocova je velmi dobrá odborníčka, ale zároveň bola aj ľudská, príjemná, vsetko vysvetlila a vyšetrenie bezbolestne

gabicka32
autor
4. jún 2021

@dominikakr ja som vystrasena urobila sa mi cysta na lavom vajecniku a dr mi povedala ze asi dermoid tak vybrat a predtym na posudenie k onkogynekologovi, ani nie pred rokom som bola na zakroku endometrickej cysty 🥺

heln
4. jún 2021

@gabicka32 ahoj, v BB, je dr. Hunak, ma ambulanciu v meste ( tam sa kludne na vysetrenie caka cely den, no na nervy) a ordinuje aj v roosveltke. O inych neviem, onkogynekologov je vraj malo.

kiki68
5. jún 2021

Dr Mikolasik- Ambulancia obgyn Trnavka ( mozem len odporucit, aj ma operoval na ustave sv alzbety. ) a potom velmi fajn je uz konkretne na ustave sv alzbety Dr Fekete. Pripadne potrebujete od svojho gyn odporucenie k nim na vysetrenie a oni vezmu dole na ambulancii a vyhodnotia.

leniel
5. jún 2021

@gabicka32 sice je to na pol dna cakania, ale za mna skvela je Mudr.Kresakova v Brezne

smatulka
23. jún 2021

@gabicka32 Mudr. Jendrusak. Ordinuje v Milestones