Kaderníčka v Banskej Bystrici

baja_24
18. jan 2021

Dobry den,
viete mi poradit dobru kadernicku v BB? Premyslam nad ombre alebo balayage, taktiez by som chcela trosku zmenit strih, trosku vlasy dopostupna prestihat, nech naberu aspon trosku na objeme, lebo su dost jemne a rovne 🙂 Dost mi zalezi najmä na tej farbe, videla som tie "vlasove faily", co malo vypadat ako ombre, preto zhanam kadernictvo, kde sa tym uz dlhsie zaoberaju.
Budem vdacna za akykolvek tip 🙂

viki128
18. jan 2021

Kaderníctvo za ktoré dám ruku do ohňa Extravaganza studio LV, je tam veľmi šikovný kaderník Lukáš Halama a teda aj toľko stoja, ale naozaj kvalitná práca veeeľmi šikovný, zosvetlovanie strihanie všetko na vysokej úrovni

Ešte dodám že na môj účes nepozeraj teraz, ja som nebola už dlho dlho, ale pozri ich stránku pripadne instagram

jaja23
18. jan 2021

@baja_24 ja som bola viackrát cez zľavu v Salóne IX a sú tam šikovné baby

leniel
18. jan 2021

odporúčam Jarku Svehlovú, na insta je ako _js_hair. Konečne som spokojná, i keď samozrejme, za to zaplatím.

delonko
28. júl 2021

@viki128 prosím v tom štúdiu je sám. Lebo som sa tam objednala a rada by som sa dostala k nemu.

viki128
3. aug 2021

@delonko zatiaľ je sám. Hľadali už dávnejšie niekoho ďalšieho, ale zatiaľ je sám. Šikovný je veľmi

delonko
3. aug 2021

@viki128 Ďakujem pekne, potrebujem zmenu tak uvidíme....pekný deň.

baja_24
autor
9. nov 2021

@viki128 Ahoj, prosím Ta, píše sa, že sídli na Hornej 12, ale nemá nijaké označenie, dnes tam mám ísť a je mi blbe mu volať...nevies mi povedať, ako sa tam dostať?

viki128
9. nov 2021

@baja_24 ono je to tam v jedom podchode. Keď vojdeš tak na zemi sú značky Extravaganza Studio až k dverám. Ak nepôjdu otvoriť tam im zavolajte a otvoria vám. Ak to nebudete vedieť nájsť kľudne im volajte 🙂

baja_24
autor
10. nov 2021

@viki128 vdaka! nasla som 🙂