Kaderník v Banskej Bystrici

baja_24
3. okt 2021

Dobry den, viete mi poradit nejaku dobru kadernicku/kadernika v BB? Ide mi o strih a farbenie - ombre/balayage. Dakujem za kazdu odpoved 🙂

0laracroft0
3. okt 2021

@baja_24 mne opravovali pokazené ombre v Salon de Paris a som veľmi šťastná že som k ním šla. Lacní nie sú, ale fakt mi tam pomohli. Vizitkou je napr. aj to, že ich recepčná má nádherne balayage. Naživo ešte krajšie

baja_24
autor
3. okt 2021

@0laracroft0 Dakujem 🙂 a teda mozem sa opytat, kolko ste zaplatili za ombre? A ako to hodnotite? Vyzera to aj po case dobre alebo sa Vam z toho znicili vlasy?

0laracroft0
3. okt 2021

@baja_24 mne najprv urobila “ombre” iná kadernicka v ZH za 70€. Vyzeralo to otrasne - zle nanesene, rysavo-kuracia farba, proste des. Tak som šla do Salon de Paris, najprv konzultácia a potom mi to tonovali lebo to bolo čerstvé (nemôže sa hneď farbiť). Ďalšie sedenie koncom mesiaca už asi dáme trvalú farbu. Vidno že sa tam vyznajú lebo z tej kuracej farby mi spravili studenú znesiteľnú farbu ktorú bez problemov nosím

0laracroft0
3. okt 2021

Platila som v BB skoro 100€ ale ja teda neľutujem ani cent

m_o_n_c_a_k
4. okt 2021

Ja mam dobru skúsenosť v salóne creativity na hustaku.

baja_24
autor
4. okt 2021

@0laracroft0 Tak clovek si radsej priplati za lepsie sluzby, to mate pravdu. A aj Vas strihali ci len farba? 🙂

baja_24
autor
4. okt 2021

@m_o_n_c_a_k Dakujem 🙂 a strih alebo farbenie?

sofia0106
4. okt 2021

@m_o_n_c_a_k otras mne tam biele vlasy premenili na otrasný žlto oranžový melir 🙄

0laracroft0
4. okt 2021

@baja_24 iba to tónovanie a pred tým konzultácia

m_o_n_c_a_k
5. okt 2021

@baja_24 ja som mala farbenie a strih