Lacný podnájom v Banskej Bystrici

26. jún 2020

Baby prosím vás hľadám nejaký lacný prenájom tak do 300€ v okoli BB je niečo do takej ceny ? Myslím nejaké menšie mestečka v okoli. Ja už neviem čo pýtajú za tie byty v Nemciach stojí dvoj izbak 450€🙈 neviete kde to je lacnejšie ? Ale najlepšie stred Slovenska

ukulela
26. jún 2020

priamo v meste a prerobene byty lacne nebudu. skus sledovat aj regionalne noviny, co chodia do chranok, echo a tak ... a ak mas cas, polek aj ty inzerat - na bytovky/autobusove zastavky /trebars aj Lupcu, Salkovu ... urcite aj v BB najdes za 300, ale skor starsi neprerobeny byt v povodnom stave. a teda kus dalej ... este mi napadlo - skus aj Harmanec.

strapatapupava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ukulela
26. jún 2020

@strapatapupava na mestskom urade neriesia komercne prenajmy ...
autorke - prokrastinujem - tak som hladala. 1izbaky po rekonstrukcii idu tak 300 +. Cez realitky. Preto si myslim, ze ked pojdes po sukromnej linke/po inzeratoch v echu a tak, tak najdes zatu cenu aj starsi 2izb. Len to chce aktivitu. BB ma aj najomne aj socialne byty, ale tam sa ziada na MU a je poradovnik, resp, niekedy aj zrebovali, ale neviem, ci este ... tam sa neda hned pocitat s byvanim. My sme byvali za 270 v 2iz, ale to bolo padnute z neba, dobra majitelka, bez problemov a chcela tam mat slusnych ludi a vyhovovali sme jej. Tak nebol problem ...

autor
26. jún 2020

@ukulela no presne takéto som hľadala ako vravíš salkova Ľupča atd. A v lupci bol nejaký byt ale rovnako drahy ako v BB tak už neviem no či aj v takýchto častiach/ dedinkách je to asi rovnako s cenami

autor
26. jún 2020

@ukulela a realitku nechcem lebo nechcem platiť sprostredkovateľský poplatok

autor
26. jún 2020

@strapatapupava a čo by som sa nemohla aj tu spýtať ? Veď ak niekto vie o niečom tak napíše... nechápem čo riešiš
Na nete to kukam furt ale nič tam dokopy nieje a niekto možno ma známeho kto prenajíma byt alebo vie o niečom
Kamoska mi tiež jeden poradila ale ten už bol príliš ďaleko a vôbec nebol nikde na nete takze aj takto sa dá.. a ja som nikde nenapísala že chcem mestský byt sociálny

sendy1977
26. jún 2020

kamarátka ma cez realitku, za výbornú cenu. Ona zavolala do realitky či nemajú 2 izbový byt. A realitka áno, ešte nie je na stránke, bola pozrieť byt a na druhý deň už podpisovali zmluvu.

autor
26. jún 2020

@sendy1977 prosím ta zistila by si mi ktorá realitka to bola?

lu_t
27. jún 2020

Lupca je draha. Len pre porovnanie, pozemok v Lupci za meter 100€, v BB 120€. Navyse v Lupci nie je az tak vela bytoviek. Skus pozriet napríklad cast Majer

autor
27. jún 2020

@lu_t áno tam sú ceny nájmov ako v BB
Majer sa mi zas nepáči prostredím

lu_t
27. jún 2020

Ano mas pravdu. My sme z Lupce a ked sme prerabali dom, potrebovali sme na mesiac podnajom v BB a ceny neskutocne. nakoniec sme nasli prijemne byvanie takmer v centre mesta, ale v tichej lokalite za dobru cenu. Ak by si mala zaujem o kontakt na majitelku, napis mi IP

livia341
28. jún 2020

A vo Vlkanovej ste po zistili cenami a v Ľupči vedľa fabriky biotiky nebudú lacné?

dema4016
15. aug 2020

@lu_t je toto ešte aktuálne?

autor
16. aug 2020

@livia341 Ľupča napodiv mala nájom rovnaký ako tu v BB čo sa týka ceny
Vlkanova mala lepšie lacnejšie, ale keby ste videli to bývanie pripadala som si tam ako v nejakej cigánskej časti a byt bol starý ( na nete neboli fotky, nevedela som do čoho idem)

reny77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia1691984
4. aug 2021

@sendy1977 ahoj ja tiež hľadám byt do podnájmu v BB 1.izbovy pozerám stále na internete ale sú dosť drahé podnajmy vedela by si mi poradiť nejakú dobrú realitku vopred ďakujem cenovo by to malo byt tak do 360e okolo sasovej, dumbierska ďakujem veľmi pekne

lucia1691984
4. aug 2021

@reny77 ahoj som tu nova a čítala som tvoj inzerát neviem ci je to ešte platné ale aspoň sa opýtam. Je ešte reálny podnájom bytu na sasovej? Tiež hľadám podnájom 1izboveho alebo 2izboveho bytu za rozumnú cenu na sasovej alebo okolí vopred ďakujem pekne