Pediater - Banská Bystrica

carolineeeeeeees
22. nov 2022

Ahojte, chodí niekto k pediatricke Mudr. Hainrichovej ? Ste spokojne ?
Alebo pripadne viete odporučiť dobrého pediatra v Banskej Bystrici ? 🙂
Ďakujem

sofia0106
24. nov 2022

@carolineeeeeeees pán MUDr . Almáši na spojovej . Ja som hrozne spokojná, aj s prístupom, odbornosťou a atmosférou. Je to skvelý pediater

anyvictory
24. nov 2022

@sofia0106 aj my chodíme k nemu keďže sme podľa adresy boli v jeho obvode a zostali sme u neho aj keď sme sa presťahovali do BS. Veľmi sme spokojní 👍 a hlavne malo kde majú takú príjemnú sestričku ☺️
Ešte sme s prístupom boli spokojní s pani doktorkou Gajdosovou, boli sme tam nastreliť náušnice a aj sestrička bola príjemná 🙂

zuzubb007
24. nov 2022

Pristup pani doktorky super, lenze cakanie pri sopliku 3-4 hodiny v mikrocakarni plnej kaslajucich deti

karolinakk
24. nov 2022

@sofia0106 až na to že tam nieje každý týždeň lebo chodi do Anglicka

sofia0106
25. nov 2022

@karolinakk a načo tam chodí? Ani neviem o tom , my vzdy na neho natrafíme v ambulancii

liloastitch
25. nov 2022

@sofia0106 Oni sa tak zastupujú s bilikom, raz je tam jeden raz druhý ,ale neviem prečo. Inak ja už ani s prístupom nie som spokojná, naposledy syna vyšetroval "medzi dverami" ja a dieťa pri sestričke a on vykrikoval z ambulancie 🤦. Syn oči zahnisané a on mi povie, že to má z toho, že mu idú zuby ( zaujímalo by ma ktoré, keď už má všetky dávno von) . Nechodíme tam často, ale občas mám pocit, že som skôr na vyšetrení u psychológa ako pediatra. Pýta sa na fungovanie rodiny a nie na zdravotný problém... Raz ma dojal keď som prišla s tým, že potrebujem krvné testy a tď. lebo dieťa nič dokopy neje a on mi povedal, že nepotrebujem, že dieťa je múdre keď takto papá ( mäso je prežitok, surová uhorka, čistý vývar a praženica sú pre neho dostatočná výživa).. my sme sa rozhodli od nového roka prestúpiť. Zo začiatku to bol super doktor, ale poslednú dobu je to hrôza za hrôzou.

sofia0106
25. nov 2022

@liloastitch tak asi si vyberá rodičov, alebo nechápem. My od septembra chodíme do ambulancie každý mesiac , stále ma maly daky problém a on nám vždy tak pomoze, že maly našťastie neskončil v nemocnici . O nášho malého sa stále veľmi zaujíma, vzdy aj zavola či je už ok , keď bol veľmi chorý … 🤷🏼‍♀️

lenkaziva
13. dec 2022

Mudr. Almáši 👍