Práca pre absolventku - Banská Bystrica

zirafa112
28. sep 2020

Dobrý deň, viete prosím o voľnej pracovnej pozícií, pre absolventku strednej školy ekonomického zamerania? Už neviem kde hľadať. Žiadosť som si podala do soc. poisťovni, ale nemajú voľné miesta. Na profesií tiež nič a čo som kukala aj iné, tak nič moc. Hľadám prácu do 16:00 len cez týždeň. Ďakujem za každé info.

mogaa
29. sep 2020

@zirafa112 no ako absolventka si veľmi vyberať nemôžeš😉ber čo je, ak získaš prax, môžeš si vyberať z ponúk

zirafa112
autor
29. sep 2020

@mogaa rada by som, len popri deťoch smeny a práca do večera nejde. Keby manžel nerobí na smeny tak by to šlo. Ách, nevedela som, že zohnať prácu je až tak ťažké. Každopádne ďakujem za radu. 🙂

mogaa
29. sep 2020

@zirafa112 ono už len to, že máš deti a si bez praxe by bol problém a to aj keby nebola korona a boli by volné miesta..ak by si mala ešte prax, tak by to bolo ľahšie lebo veľa zamestnávateľov prešlo na HO takže mamičky nemusia stávať na OČR, ale ťažko ťa zamestná zamestnávateľ ak nevie čo bude v zime....

zirafa112
autor
29. sep 2020

@mogaa len kde má človek získať prax? Moja prax je len pokladňa (brigády) + 2 týždne štvrtý ročník prax a 3 týždne tretí ročník prax cez školu, ale to je nič. Ách, som z toho zdrvená. A k tomu presne táto korona. No snáď niečo nájdem.

ivetatalarova
4. okt 2020

@zirafa112 skúste Rodinná škola v BB - tak hľadali sekretárku
Ináč malo kde nájdete prácu do 16-tej