Internát v Banskej Štiavnici na Kolpašskej

baboadel
5. jún 2021

Prosím, ktorých deti sú ubytovaní na tomto internáte. Ako sú deti spokojné s ubytovaním, stravou a pod. Dcéra by mala nastúpiť, tak nech mám aký taký prehľad. Za všetky podnety ďakujem.

n_i_ka
5. jún 2021

Ahoj, nemám tam ubytované dieťa no sama som na tom internáte 4 roky bývala. Je to v podstate nový internát , na izbe sú štyria a majú vlastne sociálne zariadenie. Izby aj nábytok sú nové. Každé poschodie má vlastného vychovávateľa. Strava bola dobrá, na obed si vždy vie vybrať. Kľudne sa pýtaj čo ta zaujíma.

baboadel
autor
8. jún 2021

@n_i_ka Ahoj, mala by som ešte pár otázok. Ako je to s osobným voľnom, môžu ísť aj samostatne, tebárs do mesta ? Aké je WIFI a je tam nejaká počítačová učebňa, kde si môžu robiť projekty. Stačí tá celodenná strava, dá sa tam nekde poblízku napr. dokúpiť pečivo. Je tam kuchynka s mikrovlnkou a kanvicou. Kedy je študijné a kedy voľno ? Kontroluje sa večierka ? Akí boli vychovávatelia ? Viem, veľa otázok ale budem veľmi vďačná. Dcéra ide na bilingvu gymnázium, má 14 rokov, takže sú tam nejaké obavy. Ďakujem krásne🙂

n_i_ka
9. jún 2021

@baboadel jasne, chápem 🙂 voľno sa nijako nedelí na osobne a študijné, každý si to má sám zadelit. Môže sa ísť hocikedy do mesta v 1 a 2 ročníku si vychádzky do 20:30 a v 3 a 4 do 21:30. Večierka sa kontroluje o 22:00 a vtedy sa vypína aj internet. Žiadna počítačová miestnosť nebola, študovňa a knižnica áno. Ja som chodila na inú školu, ktorá bola v meste nie hneď vedľa takze som obed málokedy stihla. Každé poschodie má kuchyňou s kanvicou a mikrovlnku. Kúsok pod internátom je Lidl aj Billa takze sa dá kúpiť 🙂

baboadel
autor
9. jún 2021

@n_i_ka ďakujem za info🙂