Kaviareň Divná pani - Banská Štiavnica

ema198
15. máj 2022
martul
15. máj 2022

@ema198 otázka???? S čím pomôžeme?

ema198
autor
15. máj 2022

@martul aha až teraz som si uvedomila že mi nezobralo otázku 😉 je tu niekto kto robí v kaviarni Divná pani?

cyberk
15. máj 2022

@ema198 asi polka mladych stiavnicanov tam robila :D :D a preco? lebo majitelka je krava :D

mandzula
15. máj 2022

@ema198 poloz konkretnejsiu otazku, inak sa vela nedozvies.🙂

iriska13
15. máj 2022

@ema198 moja dcera tam robila 3roky...to už by si zaslužila medailu....

zuzahajdulka
15. máj 2022

@cyberk, aha takze preto je tam taka priserna obsluha? Boli sme tam v priebehu rokov parkrat na kave, nadherne miesto. Ale obsluha liknava, neprebudena, neochotna, nevediaca. Ked si clovek hodi google recenzie, asi kazdy sa na toto stazuje. Skoda, je to ikonicky priestor, ale asi tam sikovnejsi ludia nechcu pracovat.

cyberk
15. máj 2022

@zuzahajdulka zialbohu... ja som tam sice nepracovala ale kopu kamaratov aj sesternica... ta majitelka je svihnuta :D inak ano.. priestory su prekrasne to maju jedine stastie

stanzi
15. máj 2022

@cyberk Svihnuta v akom zmysle? Uprimne ma zaujima co je ta majitelka zac, chodime do Stiavnice roky rokuce vzdy na jar aj na jesen, takze v Divnej pani sme boli uz XY krat…a zakazdym, ale ozaj zakazdym tam obsluha bola tragicka. A podla mna zacina klesat aj kvalita ponuky, kava bola naposledy ozaj nechutna…

ema198
autor
15. máj 2022

@martul videla som na Instagrame že zháňajú brigádnikov a vsekto vyzeralo tak ružovo , tak či tam neni nejaký zádrhel v tom, tým že niesom odtiaľ tak neviem ako to tam funguje či už majitelia alebo celkovo .

iriska13
15. máj 2022

@stanzi nechcem tu o tom moc písať, ale z dcerkinho rozprávania by som napísala toho dosť....ona má neskutočne vysoké nároky na zemestnancov a ani sa nedivím, že sa tam striedajú ako na bežiacom páse, lebo taký čašník sa hádam ešte ani nevyskytol, ktorý by jej požiadavkám vyhovel....a to moja dcéra znesie toho fakt veľa a je neskutočne robotna, vydržala tam na tie všetky pomery veeelmi dlho....ale zas platovo bola na tom až veľmi dobre, to nemôžem povedať, no nemala žiadny život....od nevidím do nevidím v robote....

iriska13
15. máj 2022

@ema198 vieš, keď vtáčka lapaju pekne mu spievajú či?

martul
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barborachors
15. máj 2022

Akoze personal tam neni dokonalý, ale čo zas chcete od nevyucenych mladych ludi... zas v BA je stokrat hocikde otrasnejsi personal a ked idem do BS, tak posledné co ma zaujíma je pomalý personal. Aspon jedno miesto na Slovensku ktoré ma aspon originálny interier, citim sa tam vzdy ako by som ani na Slovensku nebola, ale minimálne vo Francúzsku. A to mi kompenzuje ten nedokonalu personal. Nikde na Slovensku neni dokonaly personal, nikde.