MUDr. Kuľková

gabika4
9. okt 2021

Ahojte, ako to teraz funguje s vyšetrením u Mudr. Kuľkovej? Treba test? Teda vyžaduje si negatívny test na covid ak nie som očkovaná? ďakujem

janynyna
9. okt 2021

Najlepšie je asi zavolať doktorke. Ono sa to mení z jedného dňa na druhý.

gabika4
autor
9. okt 2021

@janynyna no, bohužiaľ nemôžem volať... Idem tam v pondelok skoro ráno, keby nebol víkend, tak som tam už dnes... Ale tak testujú na ambulancii, tak dúfam, nebudú mať s tým problém, že nemám test...

janulabj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika4
autor
10. okt 2021

@janulabj nemám koho ohroziť... Nikde nechodím, sedím na riti doma s dcérkou, s nikým sa nestretavame a manžel je očkovaný a dodržiava hygienu na 100%, i v práci ma vkuse respirátor na ústach... A neviem komu sa chce vystávat s možným zápalom močových ciest niekde pri testovaní vonku. A v neposlednom rade sa u mojej lekárky objednáva na testovanie. Maju na dverách vyvyseny oznam, že robia testy na covid. Takže načo mam chodiť neviem kde, keď k mojej lekárke kvôli tomu chodia tiež? Ja nie som neockovana len tak pre nič, ale kvôli zdravotným dôvodom, ostatní členovia našej rodiny sú za očkovaní. A som zodpovedná, ohladuplna a myslím na ostatných, kedze nie som očkovaná, nechodím nikde ani do obchodu. Skôr ja som ohrozená ľuďmi v čakárni a nie oni mnou. A kto sa testuje na covid len tak ak to od neho nikto nevyžaduje a nemá ani žiadne priznaky u seba ani v okolí?... Nemám problém sa testovať ak je to potrebné a nemám problém za to platiť, koľko treba...

janulabj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika4
autor
10. okt 2021

@janulabj nikto sa na váš názor nepýtal...len som potrebovala zistiť či sa treba alebo netreba dať otestovať a to máte pravdu, že som si odpovedala, že aj lekárka testuje, len som chcela si to urýchliť, teda ak by to vyžadovala, tak by som šla aj skôr niekde inde, aby som nemusela čakať na výsledok testu pred tým ako ma lekárka vyšetrí...viete, ak človeku zomrie dieťa, tak nemá chuť na spoločnosť...a myslím si, že dosť je celá spoločnosť negatívna na to, aby niekto ako vy tu robil ešte viac dusno...ak neviete ľuďom pomôcť, tak prosím nerobte viac zloby ako úžitku...Ďakujem

ga_bika
10. okt 2021

@gabika4 ja som bola s malým pred týždňom. Nikto sa na nič nepýtal. 😃😃Tak ja si myslím, že ani netreba.

gabika4
autor
11. okt 2021

@ga_bika vďaka, poslala som manžela, ten je očkovaný, keďže som si nebola istá i tak ho sestrička sprdla, že nedodržiava od nej 2 m odstup ...on nie je z ľudí, čo by sa na niekoho tlačili, ale cez to rúško je ťažko rozumieť, tak k nej prišiel bližšie...nechcel kričať na 2 metre, že má moč na rozbor 😀...co už, proste je taká situácia, že sa každý bojí, len ľudia zabúdajú aj na ľudskosť a porozumenie :( viete aké je to nepríjemné niekde chodiť ak máte bolesti, aj by som si zaplatila, aby som zistila, čo mi je...som z toho na nervy a to mám čakať ešte do stredy obeda na výsledky :(...no, čo už...

ga_bika
11. okt 2021

@gabika4 no veď práve, cez rúško je veľmi ťažko rozumieť a človek sa nechce pýtať "že čo" stále dokola 😃 tak vám prajem skoré uzdravenie 🙂