Musia byť kontrakcie od začiatku bolestivé?

klaudika0121
19. sep 2013

chcela by som sa spytat..musia byt kontrakcie uz od zaciatku bolestive,brucho mi tvrdne momentalne pravidelne v 10-12minutovych intervaloch,ja som z toho už zmatena...je to neprijemne,ale neboli to,ale zas su pravidelne...co si o tom myslite??

linda20111
19. sep 2013

@klaudika0121 ja som mala od zaciatku bolestive a kazdych 6 minut, takze neviem, ale podla tvojho terminu by to uz mohlo byt...ak mas svojho lekara tak mu radsej volaj 🙂

klaudika0121
autor
19. sep 2013

tak este chvilu pockam a keby to neprestane tak mu volam,dnes som mu uz raz volala,lebo som bola na poradni a ako som dosla domov,tak som zacala trocha spinit,ale vraj to je po vysetreni ok..tak budem cakat ci sa to bude stupnovat 🙂

cerez
19. sep 2013

@klaudika0121 Ak sú pravidelné, tak sú ozajstné. Ja som mala termín 1.10. a narodil sa mi 21. 9. Tak možno to stihneš o deň skôr. 😀 Držím ti palce!

kveta
19. sep 2013

@klaudika0121 Kontrakcie nemusia boliet.

alena16
19. sep 2013

@klaudika0121 Zo začiatku nebolia, ale neboj postupne sa budú intervaly skracovať a bolesť stupňovať...

ingmiriama
19. sep 2013

@klaudika0121 toto som mala presne v deň termínu pôrodu a som si myslela že pôjdem bolo nepríjemné až také ako keby to brúško nebolo moje 🙂 no a rodila som o 7 dní neskôr 😀

awalancha3
19. sep 2013

.... neriad sa bolestivostou, ale intervalmi, ci sa interval medzi nimi skracuje a ci badas pravidelnost........svagrina, stale cakala na ohromne bolesti a menej bolestive kontrakcie ignorovala, o 20.00 este hrala s muzom kanastu a o 21.30 maly na svete.....
...a mna osobne druhy porod nebolel vobec, hoci trval 12hodin, kontrakcie som pocitovala ako take prijemne stahovanie bruska (ale pri prvom som skoro umrela)

katkas1
19. sep 2013

pri druhom porode som mala 4 mini menstruacne krce za celu noc tak som pre istotu isla do nemocnice, tam ma dali na monitor, samozrejme aktivita maternice ziadna tak sa mi smiali ze som zbytocne prisla a ked ma potom dr vysetril tak zistil ze som otvorena na 5 prstov a nakoniec mi museli vyvolat bolesti aby som maleho vytlacila, takze kludne sa uz mozes otvarat, ved za to nic nedas ze pojdes do nemocnice, aspon budes mat pokoj na dusi ze je vsetko ok 😉

tinki
19. sep 2013

@klaudika0121 moja kamarátka ani nevedela, že má kontrakcie..ak sa ti skráti interval na 5 minút, alebo sa ti spustí krv, alebo voda, tak je čas ísť..nech to dobre dopadne.. 🙂
môžeš si dať teplú sprchu na kríže..ak prejde, bol to len poplach, alebo sa urýchli proces..

lauricka
19. sep 2013

no, asi budes rodit, drzim palce 🙂

klaudika0121
autor
20. sep 2013

išla som si včera lahnuť,zaspala som a potom to nejak prestalo..tak uvidime čo sa bude diať dnes 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre