Sú to kontrakcie?

martina374
27. sep 2014

Ahojte, chcem sa spytat ci to mozu byt zacinajuce kontrakcie, som na zaciatku 37.tyzdna tehotenstva a asi pred 3 dnami som mala cez den bolesti brucha ako pri menstruacii,ktore trvali asi tak pol hodiny, potom o dva dni opat bolesti ako pri menstruacii vecer ale to trvalo len par minut a vcera v noci najprv bolesti brucha ako pri menstruacii asi 2 minuty a neskor krce v bruchu asi minutu. Sú to tí akoze poslickovia alebo co to bolo? Kedy mam ocakavat ozajstne kontrakcie a teda uz porod? Vdaka.

kadri
27. sep 2014

@martina374 ano, to su poslickovia 🙂 niektore zeny maju poslickov aj tyzden-dva, niektore nemaju, je to velmi individualne. ozajstne kontrakcie mozes ocakavat iba s pravdepodobnostou +/- 2t okolo terminu porodu, kedykolvek 😉 tes sa, ze sa uz nieco deje, nalad sa na dieta, pride to 🙂

sarlota1986
27. sep 2014

ja som mala poslickov cca 3tyzdne pred porodom,moj gynekolog mi poradil,ze tepla sprcha poslickov zastavi a teda vies,ze to nie su ozajstne kontrakcie,ked som v den porodu opat mala silne bolesti,sla som pod sprchu a zhorsilo sa to,cize uz som vedela,ze je to tu🙂

katarinamarkova
27. sep 2014

@martina374 🙂 pomalinky rodis....nezlakni sa....to pomalinky moze znamenat aj zajtra aj o mesiac 🙂
pri malom som takto porodila do 2dni pri poslednom som takto behala pomaly mesiac, vzdy pravidelne po obede a okolo polnoci som pomalinky aj ratala ci utekame do porodnice ci nie, asi tri krat sa uz aj stalo ze sedim obuta pred dverami....a potom nic....sup znovu k obedu ci do postele.

pepka123
1. okt 2014

@sarlota1986 teda ten tvoj gyn. ti poradil ako urýchliť pôrod 🙂 lebo teplá voda k tomu len prispieva xixi... 🙂 inak na kedy máš termín? Aj ja som decembrovka 😉

sarlota1986
1. okt 2014

@pepka123 Ahoj,nie urychlit🙂len spoznat ci su to falosne(vtedy prestanu po tej sprche) alebo prave kontrakcie,termin mam 19.dec,kedy ty?

pepka123
1. okt 2014

@sarlota1986 no ja mám na 10.decembra 🙂 a čo budeš mať? Ja chlapca 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre