3D Sono u Grocha

28. feb 2021

Objednali sme sa na 3D sono ku Dr. Grochalovi v Martine. Ide o to, že keď tam pôjdeme, budem 29+3tt. Ja som tam chcela ísť hlavne kvôli 3D fotke lebo žiadnu 3D nemáme. Lenže nás objednali tak, že sono 80€, fotka 5€ a manžel pri mne 5€.
Doteraz sme mali všetky sona v poriadku, boli sme aj na morfologickych cca v 13tt a 23tt. Dávali sme si aj z krvi zisťovať tie chromozomy. Všetko v poriadku na nič zlé neprišli. Preto mi nešlo o to sono až tak ale v podstate nie je to na škodu už keď tam budeme.
Myslíte, že sa nám tam oplatí vôbec ísť? Bola by som nerada, keby odídeme bez tej fotky na pamiatku. Neviem ako to vidno v tomto týždni a v akej polohe musí byť maličký aby sa dal odfotit.

amelie2017
28. feb 2021

Ak tam nepotrebujes ist kvoli zdravotnym problemom, asi by som radsej hladala ineho lekara, ktory robi 3D sono, budes to mat urcite lacnejsie. Lebo dat 90€ len kvoli fotke mi pride prehnane. A teda odporuca sa medzi 24. a 29. tyzdnom. Vtedy je vraj najlepsie vidno drobca.

lrnka
28. feb 2021

Ak chcete choďte ak chcete pamiatku ja neľutujem ja som išla v 26t to asi bolo a 3D fotky parádne videlo tváričku napíšete mi správu a zajtra vám pošlem fotky

lrnka
28. feb 2021

@amelie2017 nenájde lacnejšieho doktora na 3D sono možno o 5-10€ a keď chce pamiatku tak myslím že jej nevadí,že sa 90€

mucuinka
28. feb 2021

Lekar skvely, my sme boli s oboma detmi 3x. Ale pozor aj na sklamanie. Malinky bol velky, ja som mala mini brusko a bol tam tak naskladny, ze ani lekar tomu nechcel verit. Sam povedal, ze je to velka skoda, lebo ja som stihla, tak vsetko super vidiet. Takze fotku ani nemame, lebo tvaricku by nebolo mozne odfotit. Vzdy by bola niecim zakryta.

sazumak
28. feb 2021

My sme boli dvakrát a nemáme ani fotku, ani video. Že vraj sa nedalo odfotiť...boli sme v 13 a 20tt. Ale tak hlavne, že bábo zdravé 🙂

gabika128
1. mar 2021

Ku Grochalovi sa chodí preto lebo je odborník, nie kvôli 3d fotke 🙏, ak ti to príde veľa peňazí, tak sa treba odhlásiť a uvoľniť miesto niekomu inému.

macko1007
1. mar 2021

ja som tiez mala vzdy vsetko ok u mojej dr a grochal mi odhalil zle prietoky... v TN robia iba cisto fotky,za 3ks sme platili tusim 10€ale len ciernobiele..ak chces ist ku grochalovi len koli foto,tak si to premysli..babo sa vobec nemusi otocit aby ste ho videli..my sme natom boli podobne😂