Ako sa dostanem zo stanice do nemocnice v Žiline?

29. jún 2022

Prosím žienky, poraďte mi niektorá. Potrebujem sa poobede dostať zo stanice do fakultnej nemocnice. Mam tam byt o pol piatej cca. Prosím,viete poradiť spoje? Cislo spoja, kde ho najdem? pripadne cislo na schopný taxik? Alebo je to v pohode cesta napešo? Vopred dakujem

nesvadbovo
AMBASÁDORKA
29. jún 2022

https://www.mybus.dpmz.sk
vychodiskova zastavka: Železničná stanica
ciesova zastavka: Spanyolova nemocnica
Napeso skor nie..

terez246
29. jún 2022

Peši je to taká prechádzka cez mesto, ale v pohode sa dá. Spred stanice ide trolejbus číslo 3 pred nemocnicu.

terez246
29. jún 2022
autor
29. jún 2022

@terez246
@nesvadbovo
Velmi pekne dakujem, takze nic strasne to aj prejst

terez246
29. jún 2022

Úplne najlepšia cesta peši je cez Hlbokú cestu, odkiaľ vedú schody do nemocnice, ale neviem ju nájsť, nakoľko schody asi oficiálne neexistujú. 😊 Ak si zdravotne v rámci možnosti ok, naozaj prechádzka na 15-20 minút. Ja som tú trasu chodievala často aj s kuftom za sebou. 😊

autor
29. jún 2022

@terez246 super,takze ked sa spytam kdesi na ceste, ludia by mi mohli vediet povedat kde asi tie schody su😁 vies co, praveze mam problem s nohou a zalezi ako mi bude poobede,ale radsej by som si to odkracala😉

terez246
29. jún 2022

Keď budeš pri väznici na Hlbokej ceste, už ich uvidíš určite. To je úzka slepá ulica, nemáš ich ako minúť. 😊

missdiva
29. jún 2022

Podla mna uplne vpohode pesi. Ked vyjdes zo zel.stanice pojdes dolava az kym nedojdes k autobus.nastupistu, potom za nim zahnes doprava a pojdes dlho rovno az kym vyjdes na taky kopec kde bude krizovatka, na nej prejdes cez prechod dolava, pojdes rovno a uz si pred nemocnicou.
Ak by si chcela ist Mhd tak hned oproti stanici je zastavka pri okresnom sude, isto odtial chodi bus (cislo neviem lebo busmi nechodim) ale zastavka sa bude volat tusim Vojtecha Spanyola.

luxus10
29. jún 2022

taxiky stoja pred zel stanicou vlavo, taxa po meste cca 3€, ak peso, mas telefon, daj sa navigovat, ak bus, musis prejst od stanice cez cestu , zastavka vlavo, ak stojis chrbtom ku budove stanice....

autor
29. jún 2022

@luxus10
@missdiva
Jej super, dakujem aj vam zienky velmi pekne🙏

autor
2. júl 2022

@missdiva takto som to super nasla, dakujeeem😊

adka236
23. feb 2023

prosím vás kde sa kupujú lístky na autobus keď potrebujem ísť zo železničnej stanice do nemocnice ? (som z Bratislavy a tu sa kupujú lístky v automatoch, v Žiline si mám kúpiť listok u šoféra v autobuse alebo tiež fungujú nejake automaty) ? pripadne ako časovo dlhý lístok potrebujem na tu trasu..