Covid test v Bratislave

suikatka1
27. aug 2020

Ahojte baby.
Poraďte mi kde v BA sa dá zadarmo vyšetriť Covid19,
Viem každému to už leze krkom táto téma ale drahý pracuje v obchodnom reťaze a chcel by dat vyšetriť.
Vysetria ho aj bez príznakov? Nikde sme neboli len predsa sa tiež bojíme a hlavne on kvôli práci.
Ďakujem😘

suikatka1
autor
27. aug 2020

@sasa1983 ja zas nechápem takýto prístup že každý bude skôr či neskôr pozitívny.

tslobik
27. aug 2020

@sasa1983 Presne tak, a čím skôr, tým lepšie. Ale to oni nechcú dopustiť, lebo by nás nemali čím zastrašovať.

miskooo1987
27. aug 2020

@tslobik hej🙂 lebo na to vôbec ľudia neumierali....to boli len simulanti čo to prehnali....

tslobik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskooo1987
27. aug 2020

@tslobik myslieť si môžem čo chcem... podstatne sú fakty- umierajú na to zraniteľné skupiny vo veľkom počte ? -áno.... môžem to ja mladý chlap mat a nevedieť o tom - áno... takze sa podľa toho riadim...ono ľudia bez základného vzdelania medzi nami žijú... treba ich tolerovať, žiaľ majú nárok na život.... a žiaľ dokonca aj volebne právo...

tslobik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskooo1987
27. aug 2020

@tslobik ... no fakty to sú take veci nezávisle od názoru... teda ak nejaká krajina vykazuje 50 % nárast úmrtí oproti priemeru tak to je fakt a má nejaký dôvod...

tslobik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskooo1987
27. aug 2020

@miskooo1987 rovnako aj to že nám 30% ľudí skončí v nemocnici v skupine 60 plus je fakt... rovnako je fakt že teraz sa to v Európe šíri najmä medzi mladými je tiež fakt... na rozdiel od marca... teda to že sa umiera menej je momentálne spôsobené len šírením u mladých...

miskooo1987
27. aug 2020

@tslobik jasne poznám časť tých vírusov.... a? Zomrelo 33 ľudí ... u nás kde už uznávame len priamu pľúcnu formu... v Čechách sú 400vky.... aj u nás to reálne zabilo pomerne dosť ľudí.... a to sa to nešírilo.... kvôli opatreniam.... až sa to rozšíri ako v Taliansku tak len budeme starých rodičov pochovávať vo veľkom...

tslobik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskooo1987
27. aug 2020

@tslobik aha, takze to že niektoré krajiny majú 50% nárast úmrtí oproti priemeru je ich vec... OK... je to fajn bežný vírusik... beriem... a čo máš zo zdravotníctvom spoločne?
Len pre pobavenie sa pýtam... lebo ja mám brata lekára 🙂 a teda on sa netvári ani teraz že by to bola pohodicka....

tslobik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tslobik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskooo1987
27. aug 2020

@tslobik nemá cenu so mnou? Takze ad hominem ak neviem nič konkrétne??? A čo nás zabije? Nosenie rusok v autobuse a v obchode???

A budem aj ja ad hominem... mal ta foter utriet do periny... bolo by to pre spoločnosť priaznivé....

tslobik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tslobik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskooo1987
27. aug 2020

@tslobik jasne že nás zabije skôr rakovina... ale aj tak ani svokru, ani matku nechcem zbytočne ohrozovať, keďže v ich veku v nemocnici konci 30% nakazených... a pomaz kľudne aspoň budeš za <> aj bez nutnosti čítania...

tslobik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskooo1987
27. aug 2020

@tslobik názor si máj akýkoľvek chceš.... len dodržuj nariadenia... aj ja môžem mat názor že vražda je prirodzene riešenie sporov... len nejako trestný zákon má trosku iný názor....

tslobik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskooo1987
27. aug 2020

@tslobik a ? Ja mám deti naučené umyť si ruky.. tiež sme dezinfekčný gél nepotrebovali.... a? Ako to ovplyvňuje tvoje zmazanie nezmysly?

tslobik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskooo1987
27. aug 2020

@tslobik Jasne aj toto zmaz prosím🙂 a svišť to ešte potom balil do fólie... a...
Naozaj... niektoré krajiny naozaj uvádzajú najprv všetkých... a potom vidíš v štatistike že im zrazu v jeden deň vstalo z mŕtvych pár tisíc ľudí, ako v Británii a Španielsku.... u nás je jasne od začiatku zadefinovane že covid úmrtia sú len na pľúcnu formu.... napriek tomu že už je jasne že dôvody úmrtia môžu byt aj iné ako zápal pľúc....

tslobik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskooo1987
27. aug 2020

@tslobik nie... média odrážajú realitu len čiastočne... lebo čítanosť ... ono viac ľudí klikne na informáciu o brutálnom náraste infikovaných, než na nič nehovoriaci informáciu o zvýšení počtu asymptomatickych prípadov v skupine ukrajinských robotníkov.... ale keď nápisu niečo tak to vychádza z faktov ktoré sa v texte nachádzajú... aj keď nie sú úplne čitateľne niekedy ale sú tam....

tslobik
27. aug 2020

@miskooo1987 No, zhrnuté, podčiarknuté. Kľudne naďalej ver, tomu čo sa prezentuje, aj tejto a svetovej atrape zdravotníctva. Hoci....toto je výsostne politická záležitosť. Idem spať.

miskooo1987
27. aug 2020

@tslobik chod spat ... a dufam že deti nemáš....bolo by plytvaním riediť ten tvoj inteligentný genofond...

tslobik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskooo1987
27. aug 2020

@tslobik a to sa ako určuje... za mojich časov boli motivačne štipendia pre najlepších, ale nejako sa nevyhlasovalo že tento iteckar je lepší študent ako zvyšok absolútne nesúvisiacich odborov na chemicko technologickej... alebo stavebnej fakulte... pripadne napriek motivačnemu štipendiu mi fakt nikto nikdy neoznámil, že som lepší ako ten architekt čo študuje na druhej strane cez pol mesta .... ale možno už na to dnes majú postupy...