Digitálna knižnica v Bratislave

sarlottt
30. okt 2022

http://digitalna.kniznica.info/browse

Dobrý večer chcem sa len spýtať či neviete ako sa hľadáju články vtejto digitálnej knižnici už tyždeň hľadám články o Karlu Gottovi vtejto knižnici a nemôžem ích nájsť ďakujem za každu radu. Najlepšie by bolo keby ste mi vedeli posláť link na tie články o Karlu Gottovi. Krásne ďakujem

loyda
30. okt 2022

@sarlottt nejde mi otvoriť stránku, ale vyhľadávanie skúšaj takto :"Gott" AND "Karel" alebo "Gott*" prípadne, skús cez vedeckú knižnicu CVTI. Registráciu majú online a zadarmo a prístup k databazam a časopisom rôznym v e-podobe.

sarlottt
autor
31. okt 2022

@loyda pošlete mi prosím link na tie časopísy kde ich nájdem ? Nemôžem to nájsť

loyda
31. okt 2022

@sarlottt musís sa zaregistrovať do vedeckej knižnice cvti.

sarlottt
autor
31. okt 2022

@loyda ďakujem prosím načo pýtaju adresu bydliska?

loyda
31. okt 2022

@sarlottt lebo je to knižnica. Reálna knižnica, ktorá má aj online platformu. Pýtajú osobné údaje, lebo ako knižnica na to majú oprávnenie. Budú ťa aj verifikovať (musíš tam potom zavolať kvôli overeniu). Ale naozaj je to úplne bezpečné, my sme tam celá rodina a čítame cez nich e-knihy ;) pracujem v knižnici, ktorá je s CVTI partnerskou knižnicou.

sarlottt
autor
31. okt 2022

@loyda ďakujem Vám😊

loyda
31. okt 2022

@sarlottt za málo, kľudne sa ozvite, keď nebudete niečo vedieť.

sarlottt
autor
3. nov 2022

@loyda da sa prosím registrovať vtej knižnici olinne? Bez stoho aby som tam musela chodíť ? A aká je cena registrácie?

loyda
3. nov 2022

@sarlottt dá sa online, len sa musis potom telefonicky overiť potom. Je to zadarmo

sarlottt
autor
3. nov 2022

@loyda ďakujem😁

sarlottt
autor
3. nov 2022

@sarlottt môžem tam zavoláť aj teraz ?

loyda
3. nov 2022

@sarlottt skúste, ja neviem dokedy pracuju

sarlottt
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sarlottt
autor
4. nov 2022

@loyda keď je mamka registrovana ako tam nájdem časopisy o Karlu Gottovi prosím?

loyda
4. nov 2022

V tejto databáze po prihlaseni

sarlottt
autor
4. nov 2022

@loyda ďakujem a nehnevájte sa za otrávovanie učím sa 😃😁

loyda
4. nov 2022

@sarlottt neotravujete, keby čosi, piste